Zayıf Ereksiyon Sorununun Nedenlerini Anlamak ve Tedavi Etmek

  Zayıf ereksiyon sorunları erkekler için son derece rahatsız edici olabilir, çünkü cinsel güç erkekliği tanımlar. Popüler ideoloji, fiziksel olarak iyi donanımlı erkeklerin onları gagalama düzeninin en üstüne yerleştirmenin daha arzu edilir olduğu teorisini desteklemektedir (kasıtsız olarak). Erkeksi erkekleri tercih edenler sadece kadınlar değildir; erkeklerin kendileri cinsel klişeye abone olurlar.

  Erektil sorunları olan erkekleri etkileyen sadece sosyal adetler değil, aynı zamanda üremedeki doğal, evrimsel rollerini yerine getirme ihtiyacının daha derin bir bilincidir. Bir kadının biyolojik saati hakkında çok şey yapılmış olsa da, bir erkeğin zayıf ereksiyon sorunları için daha az empati vardır, hatta erkeklerin kendileri bile diğerlerinde “o bunu yapacak kadar erkek değil” tavrıyla görmezden gelebilir ve bu da onları düşünmekten koruyabilir. ya başlarına gelseydi.

  Cinsiyetin farklı yönleriyle ilgili konular artık tabu olarak kabul edilmediğinden ve ayrıca medya ve internet yoluyla bilginin daha fazla yayılması nedeniyle, bugün zayıf ereksiyon sorunları konusunda daha büyük bir farkındalık var. Erektil problemlerin dolaptan çıkmasının bir başka nedeni de, başta Viagra olmak üzere, zayıf ereksiyon problemi olan erkekler için yeni umutlar taşıyan diğer hazır ürünlerin geliştirilmesidir.

  Zayıf Ereksiyon

  Zayıf Ereksiyon Erkekler İçin Ciddi Bir Sorun

  Sosyal evrim, biyolojik evrime kıyasla şimşek kadar hızlı olmuştur. Sağlık, hastalık kontrolü, beslenme ve sigara içmenin ve alkollüyken araç kullanmanın yaygın olarak yasaklanması gibi koruyucu mevzuattaki hızlı ilerlememiz, bir insanın ortalama ömrünü büyük ölçüde artırdı. Ne kadar uzun yaşarsak, insan yaşamını belirleyen ortak dönüm noktalarına, yani istihdam, evlilik ve çocuk doğurma ve yetiştirmeye ulaşmayı o kadar geciktiririz. İronik olarak, kendi petardımız tarafından kaldırılıyoruz. Bilim ve teknolojide sıçramalar yaratan, böylece yaşamlarımızı değiştiren yaratıcılık, aynı zamanda en kolay ve sağlıklı üreme şansına sahip olmak için mümkün olduğunca erken çiftleşmeye yönelik temel biyolojik içgüdülerimizi de yendi. Ortalama evlilik yaşı, ergenlikten otuz ve daha fazlasına bu kadar dramatik bir şekilde geçtiğinde, bunun bir serpinti olması kaçınılmazdır;

  İktidarsızlık, zayıf ereksiyon problemlerinin bir sonucudur. Bir ereksiyona ulaşma süreci, beyinden penisteki sinirlere bir mesaj gönderen bir uyarılma gerektirir. Ereksiyon, süngerimsi gövdelerde tutulduğu penise akan kana bağlıdır. Sertleşme sorunlarının birçok nedeni vardır, bunlar fizyolojik veya psikolojik nedenlerden kaynaklanabilir. En yaygın olarak, fizyolojik sorunlara, arterlerin daralmasının penise yetersiz kan ulaşmasına neden olduğu ve zayıf ereksiyon sorunlarına neden olduğu kardiyovasküler hastalıklar veya penisteki sinirlere zarar veren ve bir kez daha yetersiz kan akışına yol açan diyabet neden olur.

  Nörolojik problemler de erektil problemlere yol açabilir. Bazen zayıf ereksiyon sorunları ilaca bağlı yan etkiler olabilir. Testosteron üreten hipofiz bezinin arızası da erektil disfonksiyonu açıklayabilir. Özellikle erkek partnerini aldatırken kaygı, yetersizlik ya da suçluluk duygusu gibi psikolojik sorunlar sertleşme sorunlarına neden olabilir.

  Zayıf bir ereksiyon sorununun üstesinden gelmek için, hangi ereksiyon artırıcı hapların alınacağını bilmeniz gerekir. Tabii ki, onlar için her zaman Google’ı kullanabilirsiniz, ancak bu kendi içinde başka bir sorun yaratabilir – sahte bilgi ve yanlış yorumlar gibi. Bu nedenle, en iyi markaları bulmak söz konusu olduğunda gerçekten kendi durum tespitinizi yapmanız gerekir. Ancak bu genellikle çok zaman alıcı ve sıkıcıdır. Bu yüzden bazı dedektiflik çalışmaları yaptık ve sizin için en iyilerini aşağıdaki kaynak kutumuzda bulduk. 

  Dalga Tedavisi İle Zayıf Ereksiyonlara Son

  Renova Sistemi ile geliştirilen LSWT tedavisi penise düşük yoğunluklu şok dalgaları gönderilerek yapılan bir tedavi şeklidir. Oldukça etkili bu yöntem ile hastaların birçoğu kalıcı olarak tedavi edilmektedir. Üstelik piyasada bulunan diğer tedavi şekillerine göre daha güvenilir olmayı başarmıştır.

  LSWT tedavisi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

  Diğer yazılarımıza ulaşabilmek için tıklayınız.

  İktidarsızlık Artık Sorun Değil! Dalga Tedavisi Ile İktidarsızlığınızı Bugün Yenin

  Farklı Sertleşme Sorunları Ve Etkili Tedavi Seçenekleri

  Ereksiyon Sorunları – Daha Sert, Daha Güçlü Ereksiyonlar İçin Nitrik Oksidi Şimdi Arttırın!

  Sertleşme Sorunu İçin En İyi Tedavi Nedir?

  LSWT Nedir? Hangi Durumlarda LSWT Uygulanır?

  Sertleşme Sorunlarının Belirlenmesi – Penis İşlev Kaybına Yönelik Teşhis Testleri

  Alternatif Tıp Erektil Disfonksiyon Ve Sertleşme Sorunlarının Tedavisine Nasıl Yardımcı Olabilir?

  Ereksiyon Sorunları Güçlü Sert Ereksiyonlar İçin Ne Yapmalısınız?

  Nitrik Oksit Eksikliği Sertleşme Sorununun Nedeni Mi?

  Hipnoterapi Ereksiyonu Tersine Çevirebilir Mi?

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir