Zayıf Ereksiyondan Şikayetçiyseniz, Reçeteli İlaçlara Acele Etmeyin

  ereksiyon hapları

  Zayıf ereksiyondan mustarip erkekler, genellikle kendilerini bu utanç verici durumdan kurtarmak ve daha sonra soru sormak için her türlü ilaca başvururlar. Aslında, bazıları kendilerini bu çıkmazdan kurtardıkları ve hızla kaldıkları yere geri döndükleri sürece hiç umursamayabilir. Ama bu akıllıca bir hareket mi yoksa işleri daha da kötüleştiriyor mu?

  Genellikle olan şey, yalnızca geçici bir rahatlama sağlayan ve başka bir şey olmayan süslü popüler ilaçlarla sonuçlanmalarıdır. Ayrıca, bu tür ilaç tedavileriyle birlikte ortaya çıkan kötü yan etkilerle de uğraşmak zorunda kalabilirler. Zayıf veya sürdürülemez bir ereksiyon için güvenli ve doğal bir çareniz varken neden bununla yetinesiniz?

  Bu popüler ilaçlar ve tedavilerde göz önünde bulundurmanız gerekebilecek olumsuz yan etkilerden bazıları baş ağrısı, ishal, hazımsızlık, geçici işitme kaybı ve kontrol edilemeyen ereksiyon olabilir. Ve tıbbi bir durumunuz varsa, kalp krizi gibi çok daha tehlikeli “yan etkiler” yaşayabilirsiniz!

  Zayıf Ereksiyon Nedenleri

  Zayıf ereksiyonun nedenleri çok çeşitlidir ve stres bunların arasındadır. Günlük olarak stres altındaysanız veya sağlıksız bir yaşam tarzı yaşıyorsanız ve vücudunuzu çok fazla alkol içme, sigara içme ve egzersizlerle düzenli olarak terletmeyerek kötüye kullanıyorsanız, rahatsız olabilirsiniz. Çeşitli tıbbi durumların da bu sorun üzerinde söz hakkı vardır.

  Değişik nedenlere bağlı olarak sertleşme sorunu ortaya çıkabilir. Psikolojik ya da fiziksel nedenlerle oluşabilir.
  Çoğu zamanda birden fazla nedene bağlı olarak görülebilir. İlerleyen yaş, beslenme alışkanlıkları, sigara
  ve alkol kullanımı ya da diyabet, yüksek tansiyon ve damarsal hastalıklar gibi rahatsızlıklar da sertleşme
  sorununa neden olabilir. Günümüzde ilerleyen tanı ve tedavi seçenekleri sayesinde sertleşme sorunu büyük ölçüde tedavi edilebilmektedir.

  Zayıf ereksiyonu tedavi etmek için popüler tedavilere kolayca erişilebilir olsa da, gerçekten uzun süreli sonuçlar sunan diğer daha güvenli seçenekleri keşfetmek için zaman ayırmaya değer.

  Sürdürülebilir olmayan veya zayıf ereksiyonunuz hakkında başka ne yapabilirsiniz?

  Popüler reçeteli ilaçlara ve yan etkileri olmayan tedavilere harika bir alternatif, şok dalga tedavisidir. Şok dalga tedavisi, ilk olarak kardiyovasküler alanda damarların onarılması amacıyla ortaya çıkan ESWT terapisi ile ortaya çıkmıştır. Gelişen teknoloji ile LSWT (Linear Shockwawe Terapy) olarak son 3 yıldır damarların onarılmasını etkili bir şekilde sağlamayı başarmıştır.

  Bu farklı ve benzersiz teknoloji ile, artık herhangi bir kötü yan etki yaşamadan zayıf ereksiyon probleminizle başa çıkabilirsiniz. 

  zayıf ereksiyon

  Şok Dalga Tedavisi(LSWT) Nasıl Çalışır?

  Düşük yoğunluklu şok dalgaları ile organda yeni damarsal yapılar oluşturulması ve mevcut damarlardaki
  kanlanmanın artmasını sağlayan tedavi yöntemidir. Bu tedavi özel bir cihazda bulunan bir başlığa organı temas ettirerek yapılır. Bu dalgaların uygulanması sırasında kişi her hangi bir ağrı, sızı ya da yanma hissetmemektedir. Bu tedavi yöntemi dünyada yaklaşık üç senedir uygulanmakta ve oldukça yüz güldürücü sonuçlar sağlamaktadır.

  Bunun dışında, ancak sağlıklı bir yaşam tarzı ve düzenli alışkanlıklarınızda bazı önemli değişiklikler getirebilirseniz çok daha iyi olur. Sağlıklı yiyecekler yemek iyi bir başlangıçtır ve çok fazla alkolden kaçınmak ve sigarayı tamamen bırakmak da öyle.

  Damarların içlerinde oluşan plaklar aracılığıyla tıkanmasından sigara sorumludur. Kanın tüm vücut sistemlerinizde, özellikle de peniste düzgün şekilde akmasını engellerler. Ereksiyon için dokulara kan verilmesi gerekir.

  Egzersiz yapmak, özellikle herhangi bir yerde yapılabilecek basit kardiyovasküler rutinler, uygun kan dolaşımına da yardımcı olur. Tüm bu aktiviteler sizi her zaman stresten uzak tutacaktır ve bu önemlidir çünkü stres aslında zayıf ereksiyonların habercisidir.

  Uyarı: Zayıf bir ereksiyon tedavisi için asla uygun araştırma yapmadan bitkisel takviyeleri ve ereksiyon haplarını satın almayın. Aksi takdirde geri dönülmez yan etkilere maruz kalabilirsiniz.

  Hiçbir yan etkisi olmayan şok dalga tedavisi LSWT hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  Diğer yazılarımıza ulaşabilmek için tıklayınız.

  Ereksiyon Başarısızlıkları Doğal Bitkilerle Onarılır Mı?

  Cinsel Sorunların Hızlı Ve Güvenli Çözümü

  Sentetik İlaçlara Gerek Kalmadan Daha Sert Ereksiyonlar İçin Neler Yapabilirsiniz?

  Erkeklerde Sertleşme Sorunu İçin Çözüm

  Cinsel Sorunlar: Birinden Acı Çektiğinizi Nasıl Anlarsınız?

  Erkek Geliştirme Hapları Sertleşme Sorunlarına Çözüm Mü?

  Sertleşme Sorunlarınız İçin Neden Reçetesiz Bitkisel Takviyelere Dikkat!

  Ereksiyon Sorunlarınız İçin Üzülmeyin, Bu Sağlık İpuçları İle Başa Çıkabilirsiniz

  Sertleşme Bozukluğu Ve Zayıf Sertleşme Sorununa Bitkisel Çözüm

  Sertleşme Sorunuyla İlgili Yardıma Mı Ihtiyacınız Var?

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir