Yeni Nesil İktidarsızlık Tedavisi İle Kalıcı Çözüm!

  Yeni nesil iktidarsızlık tedavisi LSWT nedir? Nasıl çalışır? Avantajları nelerdir? Bu yazımızda son zamanların en iyi yeni nesil iktidarsızlık tedavisi olan LSWT nin erkekler için mucizevi etkisinden bahsediyor olacağız. Bu yeni nesil kalıcı iktidarsızlık sorunu tedavisi sayesinde birçok erkek artık daha mutlu bir cinsel hayat yaşıyor. Yazımıza geçmeden önce sertleşme sorunu nedenlerini ele alalım.

  Ereksiyon sorunları bir erkeği oldukça fazla mutsuz etmeye yetebilir. Tüm cinsel uyarılmalara rağmen ereksiyon olamaması ve sonrasında cinsel ilişkiye girememesi durumudur. Sertleşme sorunları, cinsel ilişkinin ortasında penisin erektil gücünü yitirmesi ve kelimenin tam anlamıyla ‘uyumaya gitmesi’ anlamına da gelebilir. Bu tür bir sorun belirli bir süre boyunca meydana geldiğinde, bir çiftin birbirinden uzaklaşmasına ve erkeğin muazzam miktarda zihinsel ıstırap ve utanç duymasına neden olabilir. 

  Garip yatak odası durumu, yavaş yavaş kendine olan güvenini ve özgüvenini kaybettiği için genel kişiliğine yansımaya başlar. Ancak sertleşme sorunları, stres, ilişki sorunları ve hatta yorgunluk gibi faktörlerden kaynaklandığında kısa süreli veya geçici olabilir. Bu tür sorunlar bazen herhangi bir tedavi gerektirmez. Ancak sorunlar devam ettiğinde tıbbi veya terapötik bir müdahale gerektirir. Tıbbi terimlerle ereksiyon sorunları Erektil Disfonksiyon veya ED olarak bilinir ve geçtiğimiz on yıllarda yoğun klinik araştırmaların konusu olmuştur. 

  Bir doktor ereksiyon sorunlarına ne zaman bir isim verir? Sorunlar %25’ten fazla devam ederse, tedavi için tedaviye ihtiyacınız olduğunu bilirsiniz. Başarılı seks, birçoklarına göre ‘her şey akılda’ oarak görülebilir. Ancak bugün doktorlar, bunun birçok fiziksel ve tıbbi sorunla daha fazla ilgisi olduğunu ve en iyi zihin ve niyetlerle düzeltilemeyeceğini biliyorlar. 

  Yeni Nesil İktidarsızlık Tedavisi

  Yeni Nesil Tedavi Nedir?

  Sertleşme sorunu tedavisi için yeni nesil invaziv olmayan LSWT (Lineer Shockwawe Terapy), penise doğrusal şok dalgaları gönderilerek penis içi damarsal yapılarak onarılmasını amaçlayan bir tedavi şeklidir. Penise giden kan damarlarının yeniden yapılanmasını sağlar.

  Düşük yoğunluklu şok dalgaları ile organda yeni damarsal yapılar oluşturulması ve mevcut damarlardaki
  kanlanmanın artmasını sağlayan tedavi yöntemidir. Bu tedavi özel bir cihazda bulunan bir başlığa organı temas ettirerek yapılır. Bu dalgaların uygulanması sırasında kişi her hangi bir ağrı, sızı ya da yanma hissetmemektedir. Bu tedavi yöntemi dünyada yaklaşık üç senedir uygulanmakta ve oldukça yüz güldürücü sonuçlar sağlamaktadır. Ülkemizde de artık bu tedavi yöntemi ile hastalarda görülen sertleşme sorun kalıcı olarak tedavi edilmektedir. Unutmayınız ki hekiminiz yaptığı değerlendirmeler sonucunda sizin hangi tedavi seçeneği için uygun olduğunuza karar verecek tek kişidir.

  Ereksiyon süreci penise giden kan damarlarının cinsel uyarı sırasında kan ile dolarak sertleşmesi anlamına gelir. LSWT ile, yeniden yapılanan kan damarlarının kan ile dolması ile tedavi sağlanmış olur. LSWT, sadece 4 seansta tedaviyi amaçlar.

  Yeni nesil LSWT ile kısa sürede etkili ve kalıcı tedavi mümkündür. Kullanıcıların birçoğunda yüz güldürücü sonuçlar ortaya çıkmıştır. Tedavinin en güvenilir ve risksiz olmasının nedeni ise, yan etki sorununun olmamasıdır. Herhangi bir ilaç veya anestezi gerektirmeden yapılan bir işlemdir. Ameliyat değildir. Hastaların uygulama öncesi ve sonrası herhangi bir hazırlık yapmasına gerek kalmaz. Uygulama sonrası günlük yaşantısına rahatlıkla dönebilir.

  Unutmayınız ki sertleşme problemi milyonlarca erkeği ilgilendiren bir rahatsızlıktır. Bu utanılacak bir durum
  değil ve günümüzde birçok hasta tedavi edilebilmektedir. Bu konuda hiç çekinmeden doktorunuzla açık açık
  konuşabilirsiniz. Doktorunuz sizin için en uygun tedavi seçeneğini belirleyecektir. Bunun için doktorunuza doğru açık olarak bilgi verilmesi tedavi yüzdesini arttıracaktır. Sertleşme sorunu tedavilerine partnerinde dâhil olması durumunda daha başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Erkeklerin tedaviye uyumu daha iyi olmaktadır.
  Eğer sizde partnerinizin sertleşme sorunu yaşadığını düşünüyorsanız ona güven duygusu vermeye çalışın,
  pozitif ve duyarlı olun bu şekilde ona yardımcı olursunuz.

  Diğer yazılarımıza ulaşabilmek için tıklayınız.

  Ağrısız, Acısız Sertleşme Sorunu Tedavisi

  LSWT Tedavisi İle Erkekler Daha Mutlu!

  İktidarsızlık Çözümü İçin Alternatif Tedavi Mi Tıbbi Tedavi Mi?

  Ereksiyon Sorunları Nasıl Çözülür?

  Zayıf Ereksiyon Sorununun Nedenlerini Anlamak Ve Tedavi Etmek

  İktidarsızlık Artık Sorun Değil! Dalga Tedavisi Ile İktidarsızlığınızı Bugün Yenin

  Farklı Sertleşme Sorunları Ve Etkili Tedavi Seçenekleri

  Ereksiyon Sorunları – Daha Sert, Daha Güçlü Ereksiyonlar İçin Nitrik Oksidi Şimdi Arttırın!

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir