Sertleşmenizi Nasıl İyileştirirsiniz – Harika Bir Erkeklik İstiyorsanız Bilmeniz Gereken Önemli Şeyler

  sertleşme

  Son araştırma çalışmasına göre, yalnızca dünya üzerindee yaklaşık 150 milyon insan zayıf ereksiyon problemlerinden (sertleşme sorunları) muzdarip. Cinsel işlev bozukluğu karmaşık bir tıbbi durum olarak kabul edilse de, bu özel soruna genellikle dolaşım sorunları neden olur. Bu sorunları ele alarak, sorundan kurtulabilirsiniz. Kan dolaşımı ve penis arasındaki ilişkiyi bilmek, sağlıklı alışkanlıklar edinmek, sinirlere ve damarlara optimum miktarda mineral ve vitamin sağlamak, dolaşım sağlığınızı artırmanıza ve daha iyi penis ereksiyonuna ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Penis ereksiyonunuzu nasıl iyileştireceğinizi bilmek istiyorsanız, okumaya devam edin.

  Ereksiyon – Nasıl çalışır?

  Cinsel simülasyon süreci ya doğrudan temas ya da beyin uyarısı ile başlar başlamaz, beyin penisin sinirlerine bir sinyal iletir. Bu iletimin gelmesi üzerine, kan damarları gevşeme eğilimindedir ve corpora cavernosa olarak bilinen bir çift boşluk yoluyla kan akışının istikrarlı bir şekilde artmasına neden olur. Bu damarlar kanla dolduktan sonra, yüksek basınç kanın geldiği yere geri akmasını durdurur ve bu da penis ereksiyonuna neden olur. Tüm sistem bu şekilde çalışır. Bu, altta yatan durumu çözmek için doğru önlemlerin temelini sağlar.

  Kan Dolaşımı ve Ereksiyon:

  Kusursuz ereksiyonlar için sağlıklı dolaşımların şart olduğunu anlamanız önemlidir. Dolaşımın ereksiyonların korunmasına yardımcı olmasının iki özel nedeni vardır.

  Birincisi, penis sinirlerinde yeterli düzeyde kan akışı olmadan, penis tam olarak şişemez, bu nedenle ereksiyon zayıflar ve sertleşme sorunu ortaya çıkar.

  İkincisi, beyne ve beyne sinyal iletme işlevini yerine getiren ve penis sinirlerini gevşemiş duruma geçmeye yönlendiren sinirler, penis sinirlerinde düzgün çalışmasına yardımcı olmak için yeterli kan akışına bağlıdır. Dolayısı ile dolaşımdaki azalma sinir sisteminin düzgün çalışmamasına neden olarak ereksiyonu etkileyebilir.

  Dikkate Alınması Gereken Önemli Faktörler:

  Dolaşımı etkileyen faktörler söz konusu olduğunda peniste veya vücudun diğer kısımlarında bulunabilirler. Zayıf dolaşımın arkasındaki ana nedenler, diyabet ve kardiyovasküler hastalıklar dahil olmak üzere sağlık koşullarıdır. Diyabet, erektil işlevi büyük ölçüde etkileyen ve erkeklerin düzgün ereksiyon olma yeteneğini azaltan bir hastalıktır.

  Bu soruna katkıda bulunan diğer sorunlar arasında obezite ve kısıtlayıcı giysi kullanımı yer almaktadır. Ayrıca, genellikle bisiklete binen kişiler, özellikle küçük bisiklet koltuğunun uyguladığı yüksek basınç nedeniyle penise giden kan akışının uzun süre durmasına bağlı olarak, erektil histe azalma yaşarlar.

  Penis Ereksiyonunu Geliştirmeye İlişkin İpuçları:

  Aşağıda, penis ereksiyonunuzu iyileştirmenize ve sevgilinizle yatakta daha iyi bir performans sergilemenize yardımcı olabilecek bazı önemli yönergeler yer almaktadır.

  Kilo vermek , ereksiyonların korunmasında yardımcı olabilir, çünkü obezite, zayıf ereksiyonların ve diğer sorunların arkasındaki ana nedendir. Bu yüzden diyetinize dikkat edin ve fazla kilonuz varsa birkaç kilo verebilmek için gereksiz karbonhidratlardan bazılarını azaltın.

  İyi egzersiz yapın . Egzersiz sadece formda kalmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda dolaşım sağlığını da iyileştirir.

  Rahat giysiler giyin . Dar giysilerin penisteki kan akışını sınırlayarak dolaşımı ve nihayetinde penis ereksiyonunu azaltabileceğini anlamak önemlidir.

  Bununla birlikte, altta yatan durum düzelmezse, uygun tedavi için tıbbi uzmanınıza başvurduğunuzdan emin olun. Uygun ereksiyon eksikliği, sevgilinizle yatakta kötü performans göstermenize neden olabilir. Bu, tüm dünyada milyonlarca erkeği etkileyen bir sorundur. Bu nedenle, sertleşme sorunu şimdi çözmeniz çok önemlidir.

  sertleşme

  En Etkili Sertleşme Sorunu Tedavisi Nedir?

  Şok dalga tedavisi (LSWT), günümüzün son zamanlarda oldukça popüler hale gelen en etkili tedavisidir. Şok dalga tedavisi, düşük yoğunluklu şok dalgaları ile organda yeni damarsal yapılar oluşturulması ve mevcut damarlardaki kanlanmanın artmasını sağlayan tedavi yöntemidir. Bu tedavi özel bir cihazda bulunan bir başlığa organı temas ettirerek yapılır. Bu dalgaların uygulanması sırasında kişi her hangi bir ağrı, sızı ya da yanma hissetmemektedir. Bu tedavi yöntemi dünyada yaklaşık üç senedir uygulanmakta ve oldukça yüz güldürücü sonuçlar sağlamaktadır. Ülkemizde de artık bu tedavi yöntemi ile hastalarda görülen sertleşme sorun kalıcı olarak tedavi edilmektedir.

  Şok dalga tedavisi detaylı bilgi ve randevu merkezleri için tıklayınız.

  Diğer yazılarımıza ulaşabilmek için tıklayınız.

  Sertleşmenizi Nasıl Geri Getirirsiniz?

  Ereksiyon Sorunları Ve Bilmeniz Gereken 7 Temel Gerçekleri

  Ereksiyon İyileştiren Sebze Ve Meyvelerin Listesi

  Ereksiyon Sorunlarında Nitrik Oksit Gereklidir!

  Sert Ereksiyonlar İçin İyi Geldiği Söylenen Otlara Yakından Bakış

  Zayıf Ereksiyondan Şikayetçiyseniz, Reçeteli İlaçlara Acele Etmeyin

  Ereksiyon Başarısızlıkları Doğal Bitkilerle Onarılır Mı?

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir