Sert Ereksiyonlar İçin İyi Geldiği Söylenen Otlara Yakından Bakış

  sert ereksiyonlar

  Doğal olarak daha sert ereksiyonlar elde etmek istiyorsanız, asırlardır kullanılan bazı bitkiler ile bunu yapabilirsiniz. Sert ereksiyon elde etmek için binlerce yıldır kullanılan kanıtlanmış bazı otlar sertleşme sorunu tedavisinde hala kullanılmaktadır. Peki gerçekten işe yarıyorlar mı? Bu yazıda cinsel sağlığınızı iyileştirecek sert ereksiyonlar için en iyi şifalı bitki kombinasyonlarına bakacağız…

  Daha sert ereksiyon elde etmek için bitki kombinasyonumuza bakmadan önce, ereksiyon problemlerinin bazı yaygın nedenlerine bakalım.

  Zayıf Ereksiyon Nedenleri

  Zayıf erektil fonksiyondan muzdarip herhangi bir erkeğin kan dolaşımının zayıf olması muhtemeldir. Sert bir ereksiyon, cinsel organlara hızla kan gönderilmesine bağlıdır; bu olmazsa hem cinsel istek hem de performans düşer.

  • Testosteron, anahtar erkek seks hormonudur ve yalnızca en yüksek cinsel performans için değil, aynı zamanda genel sağlık için de gereklidir, yaşla birlikte azalır ve birçok erkeğin bunu tamamlaması gerekir.
  • Sertleşme sorunlarının nedenleri sadece stres ve kaygı gibi fiziksel ve zihinsel sorunlar değildir, vücut enerjisini azaltır ve bu da zayıf erektil fonksiyona yol açar.
  • Nörolojik bozukluklar. Beyin uyarılma belirtilerini doğru bir şekilde yorumladığında ve kan penisi kaplayan süngerimsi dokulara yönlendirilerek uzunluk ve sertlikte bir artışa yol açtığında, ereksiyon elde etme süreci etkin bir şekilde tamamlanmış olur. Sinir sisteminde engeller olduğunda bu sağlanamaz.
  • Bir erkeğin ereksiyon olma şansını önemli ölçüde düşürdüğü bilinen daha popüler hastalıklardan bazıları arasında skleroz, Parkinson hastalığı, epilepsi, Alzheimer hastalığı, beyin ve omurilik yaralanmaları ve benzeri sayılabilir.
  • Kardiyovasküler hastalıklar. Çalışmalar, ateroskleroz, sürekli kalp krizleri, veno-tıkayıcı hastalık, yüksek kolesterol ve kan damarı travması gibi kardiyovasküler hastalıkların, 50 yaşın üzerindeki erkeklerde erektil disfonksiyon vakalarının %50’sinden sorumlu olduğunu göstermiştir.
  • Sistemik hastalıklar. Bunlara diyabet, böbrek sorunları, karaciğer sirozu, hipertansiyon, skleroderma ve benzerleri dahildir. Diyabetli erkeklerin %60’ının aynı zamanda sertleşme sorunu yaşadığına inanılmaktadır.
  • Penil anomaliler. Penis ilk etapta ereksiyonun gerçekleştiği organ olduğu için, doğal olarak, penisin sağlık durumu iyi olmadığında, erkek iktidarsızlığı ile karşı karşıya kalınabilir. Yaygın penis hastalıklarından bazıları Peyronie hastalığı, priapizm, epispadias ve bu tür diğer enfeksiyonlardır.
  • Solunum yolu hastalıkları. Erkeklerde iktidarsızlığa yol açabilecek solunum yolu hastalıklarından bazıları uyku apnesi ve ciddi obstrüktif akciğer hastalıklarıdır.
  • Travma. Omurilik, mesane, penis, pelvis ve prostatın fiziksel yaralanması erektil disfonksiyona neden olabilir. Bu durumlarda, beyin ve penis arasındaki sinyali iletmekten sorumlu sinirler ve penis duvarlarını kaplayan süngerimsi dokular zarar görebilir ve ereksiyon kaybına neden olabilir.
  • Cerrahi komplikasyon. Düzgün yapılmayan ve ereksiyondan sorumlu damar ve sinirlerin zarar gördüğü cerrahi operasyonlarda, cerrahi operasyondaki aksaklıklar sonucunda sertleşme sorunu ortaya çıkabilir.

  Yukarıdaki tüm sorunları çözecek tek bir bitki yoktur, bir kombinasyon almanız gerekir ve aşağıda özetlenen şifalı bitkiler, sert ereksiyon olamama sorunlarını tedavi edecek ve ayrıca genel sağlık durumunuzu artıracaktır. Bu şifalı otlar tabi ki her kişide aynı etkiyi göstermeyebilir. Az da olsa yan etkileri olabilir.

  sert ereksiyonlar

  Sert Ereksiyonlar İçin Otlar

  Ginseng

  Bu bitki vücuttaki kan dolaşımını iyileştirir, testosteron seviyelerini yükseltir, spermi sağlıklı tutar, stresle savaşır, ruh halini iyileştirir ve genel vücut enerjisini artırır.

  Knidyum

  Bu bitki, cinsel organlar da dahil olmak üzere vücudun tüm bölgelerine kan akışını iyileştirmeye yardımcı olur ve aynı zamanda kanı besler. Cnidium ayrıca nitrik oksit sekresyonunu arttırmada önemli bir rol oynar.

  Nitrik oksit, penise giden kan damarlarında gerçekleştiğinde, bunların yeterince genişlemesine izin vererek, ereksiyon oluşturmak için artan kan akışını sağlayan kimyasaldır. Yeterince nitrik oksit salgılamazsanız ereksiyon olmazsınız!

  Azgın Keçi Otu

  Bu bitki stresle savaşır, vücut enerjisini arttırır ve vücuttaki testosteron ve nitrik oksit seviyelerini arttırır.

  Tribulus Karaağaç

  Tribulus, kas boyutunu ve gücünü artırmanın yanı sıra kas iyileşme süresini azaltmaya yardımcı olur. Bu bitki, gelişmiş fiziksel performansa yol açan testosteronu artırma yeteneği nedeniyle ciddi sporcuların favorisidir.

  Maca Kökü

  Maca, gücü ve dayanıklılığı arttırır ve etkisi, hipotalamus, hipofiz ve adrenal bezler üzerinde hareket eden, hormon üreten, artan enerji ve daha iyi erektil fonksiyona yol açan içerdiği sterollerden kaynaklanır.

  Daha sert ereksiyonlar için hiçbir yan etkisi olmayan şok dalga tedavisi LSWT hakkında bilgi edinin.

  Diğer yazılarımıza ulaşabilmek için tıklayınız.

  Zayıf Ereksiyondan Şikayetçiyseniz, Reçeteli İlaçlara Acele Etmeyin

  Ereksiyon Başarısızlıkları Doğal Bitkilerle Onarılır Mı?

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir