Sentetik İlaçlara gerek kalmadan Daha Sert Ereksiyonlar İçin Neler Yapabilirsiniz?

  sentetik ilaçlar

  Burada, sentetik ilaçlarla aynı işlevi gören, ancak daha sert ereksiyonlar için işe yarayan bitkilerden bahsedeceğiz. Sentetik ilaçların yapamadığı bir şey yapan bazı bitkilere bakıyoruz – libidonuzu ve cinsel dürtünüzü artırıyor, böylece sadece sert bir ereksiyonun yanı sıra cinsel hayatın heyecanını da yaşıyorsunuz. Daha sert ereksiyonlar için şifalı otlarımıza bakmadan önce, ciddi bir hastalık olmaksızın sağlıklı görünseler bile erkeklerin ereksiyon sorunları ve libido eksikliği çekmelerinin bazı nedenlerine bakalım.

  Ereksiyon Sorunları Nedenleri

  Bazı erkeklerde testosteron eksikliği olabilir, ancak bu libido eksikliğinin yaygın bir nedeni değildir, ancak inceleyeceğimiz şifalı bitkiler yine de onu artıracaktır. Çok daha yaygın bir sorun, nitrik oksit eksikliğidir.

  Nitrik oksit, herhangi bir ereksiyonun anahtarıdır.

  Uyarıldığınız zaman penisi besleyen kan damarlarında nitrik oksit oluşur. Kimyasalın farkına varılması, kan damarlarının önce gevşediğini, sonra genişlediğini ve ereksiyon oluşturmak için kanın içeri girdiğini görür.

  Yetersiz nitrik oksit nedeniyle penise yeterince kan giremezse, asla ereksiyon olamayacaksınız!

  Diğer bir yaygın sorun, vücuttaki yavaş kan dolaşımıdır.

  Cinsel olarak heyecanlandığınızda, işitme duyunuz daha hızlı atar ve kanı penise nitrik oksidin izin verdiği yere pompalar. İktidarsızlığı olan herhangi bir erkeğin kan dolaşımının zayıf olması muhtemeldir, bu da sadece cinsel sağlık sorunlarına değil, aynı zamanda çok sayıda genel sağlık sorununa da neden olur.

  Son olarak – yorgunluk, stres ve genel olarak düşük enerji seviyeleri, sizi seks için bitkin hale getiriyor ve bu, modern dünyamızda ereksiyon problemlerinin ve libido eksikliğinin yaygın bir nedeni haline geldi.

  Yukarıdakilerin tümü, erkeklerin zayıf ereksiyon işlevine ve düşük libidoya sahip olmasına neden olan yaygın sorunlardır.

  Erkekler genellikle sertleşme sorunu yaşadığında ilk akla gelen çözüm olarak sentetik ilaçlara yönelirler. Sentetik ilaçlar ereksiyon sorunu yaşayan erkeklerde gerçekten hızlı etki gösterir. Ancak yan etkileri göz ardı edilmemelidir. Sentetik ilaçların yan etkilerine maruz kalmadan, cinsel dürtüyü iyileştirmeye ve sert bir ereksiyon elde etmeye yardımcı olacak bazı doğal bitkilere bakalım.

  sentetik ilaçlar

  Sentetik İlaçların Yan Etkilerine Maruz Kalmadan Doğal Ereksiyon Sorunu Çözümü

  Knidyum: Bu, alabileceğiniz libidoyu artırmak için en iyi bitkilerden biridir ve temel işlevleri yerine getirir. Birincisi, tıpkı sentetik ilaçlar gibi nitrik oksit farkını arttırır ve PD5’i inhibe eder ve ikincisi, vücuttaki kan dolaşımını iyileştirmeye yardımcı olur.

  Ginkgo Biloba: Kanın vücudun her yerinde dolaşımına yardımcı olan ve aynı zamanda kan damarlarını sağlıklı tutan harika bir bitki.

  Azgın Keçi Otu: Bu otlar ayrıca nitrik oksit seviyelerini arttırmada önemli bir rol oynar ve aynı zamanda testosteronu arttırır. Zihinsel düzeyde, stres seviyelerini azaltan ve enerji seviyelerini yükselten harika bir stres kırıcıdır.

  Tribulus Karaağaç: Tibulus, enerji ve dayanıklılık için nihai bitkidir.

  Ciddi sporcular ve kadınlar tarafından sıklıkla alınan ve arzuyu ve cinsel performansı iyileştirdiği bilinmektedir. Bu harika bir dolaşım bitkisidir ve kas ve güç oluşturmanın yanı sıra iyileşme süresini azaltır. Bitki, erkeklerde libidoyu iyileştirdiği bilinen bir saponin bileşeni olan protodioscin içerir.

  Şizandra Meyveleri: Çin’de libidoyu iyileştirmek için alınan, cinsel organları da güçlendirerek yorgunluk ve stresle savaşmaya yardımcı olur ve yüzyıllardır kullanılmaktadır.

  Hünnap Meyvesi: Yorgunluk, güçsüzlük ve stres gibi aşağıdaki sorunları gidermeye yardımcı olacak besinlerle doludur. Bitki, aşağıdaki A, B-2, C vitaminlerinin yanı sıra kalsiyum, fosfor, demir ve çeşitli kompleks şekerleri içerir. Bitki kanı beslemek için alınır ve vücut bir enerji artışı alır.

  Bitkiler doğal yönden ereksiyon sorununu çözmek için sentetik ilaçlara göre daha güvenlidir. Ancak bu durum biraz uzun sürebilir. Ayrıca kişiden kişiye değişen etkileri nedeniyle kullanılmadan önce dikkat edilmesi gerekir.

  Günümüzde hızlı, yan etkisiz ve kalıcı bir ereksiyon sorunu çözümü arayanlar için geliştirilmiş LSWT (Şok dalga tedavisi) ile tanışın. LSWT, hiçbir yan etkisi olmayan, sadece 4 seans gibi kısa bir sürede kalıcı olarak sertleşme sorununa çare olan bir yöntemdir. LSWT hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  Diğer yazılarımıza ulaşabilmek için tıklayınız.

  Erkeklerde Sertleşme Sorunu İçin Çözüm

  Cinsel Sorunlar: Birinden Acı Çektiğinizi Nasıl Anlarsınız?

  Erkek Geliştirme Hapları Sertleşme Sorunlarına Çözüm Mü?

  Sertleşme Sorunlarınız İçin Neden Reçetesiz Bitkisel Takviyelere Dikkat!

  Ereksiyon Sorunlarınız İçin Üzülmeyin, Bu Sağlık İpuçları İle Başa Çıkabilirsiniz

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir