Nitrik Oksit Eksikliği Sertleşme Sorununun Nedeni Mi?

  Nitrik oksit eksikliği, sertleşme sorununun en önemli nedenlerinden biridir. Yaş ilerledikçe vücutta nitrik oksit azaldığı için sertleşme sorunu olması daha fazladır. Sertleşme sorunu yaşayan birçok erkek, tek çözümün sentetik ilaçlar olduğunu düşünür, ancak tamamen aynı şeyi yapan, ancak doğal olarak test edilmiş doğal bir tedavi vardır ve denerseniz, hiçbir yan etki olmadan daha güçlü bir ereksiyon elde edebilirsiniz.

  Sertleşme sorununun doğal tedavisi L’arginin’dir ve vücut tarafından üretilen doğal bir amino asittir ve yaşlandıkça üretimi doğal olarak azalır ve bu genel olarak sağlık sorunlarına neden olabilir ve cinsel sağlık açısından zayıflamada büyük etkisi olabilir. Libido ve ereksiyon sorunlarına neden olur.

  1988’de tıbbi araştırmalar, cinsel sağlık açısından, ereksiyon için gerekli hayati kimyasal olan nitrik oksidin öncüsü olarak kritik bir role sahip olduğunu keşfetmişlerdir.

  Nitrik Oksit Eksikliği

  Nitrik Oksit Cinsel Yaşamda Neden Hayatidir?

  Nitrik oksit, beyinden cinsel içerikli sinyaller aldığında kan damarlarının duvarlarında gerçekleşir, bu daha sonra kan damarlarının gevşediğini, genişlediğini ve artan kan akışının girdiğini görür ve sonuçta ereksiyon olur.

  Bu kimyasaldan yeterince almazsanız, yalnızca kaya gibi sert bir ereksiyon elde edememekle kalmaz, aynı zamanda bir tane bile elde edemeyeceksiniz, bu çok önemlidir. Sertleşme sorunu problemlerinde oldukça önemli bir rolü vardır.

  L-Arginin vücudumuzda genel sağlık açısından da birçok faydası olan bir amino asittir. L-Arginin vücudumuzda bir dizi önemli sağlık yararı sağlar ve bunlar şunları içerir:

  1. Kan basıncını düzenler, atardamarlardaki plakları azaltır, kolesterol seviyelerini düşürür ve kan pıhtılarını önler. En yüksek cinsel performans için, vücuda güçlü bir şekilde pompalanan kana ihtiyacınız vardır ve bunu yapmanıza ve cinsel organlar dahil olmak üzere ekstremitelere kan pompalamaya yardımcı olur.
  2. Nitrik oksit, kanın içeri girmesine yardımcı olur, ancak içeri girmesi için bol miktarda kanın pompalanmasına ihtiyacınız vardır.

  Genel sağlık açısından aşağıdaki şekillerde de yardımcı olur:

  • Hafızayı ve koku alma duyularını arttırır, vücuttaki enfeksiyonları azaltır ve bunlarla savaşır ve son olarak genel bir yaşlanma karşıtı besin görevi görür.
  • Sadece iki haftalık bir süre için yapılan tıbbi testlerde, ereksiyon sorunları olan bir grup erkek, 2,800 mg’lık bir dozaj seviyesinde takviye olarak aldı ve grubun %81’inden fazlası, daha iyi erektil fonksiyonun yanı sıra artan cinsel uyarılma ve memnuniyet bildirdi.

  Bugün birçok şirket doğal, bitkisel seks hapları üretiyor ve normalde yukarıdakileri güçlü bir dozajda ve ayrıca cinsel dürtüye yardımcı olmak ve iktidarsızlığın ana nedenleriyle mücadele etmek için zamanla test edilmiş şifalı bitkilere sahip olacaklar.

  Daha iyi kan dolaşımı ve nitrik oksite (yukarıda bahsedilen) ek olarak, bu otlar ayrıca daha iyi genel sağlık ve artan cinsel dürtü için testosteronu artıracak, stresi azaltacak ve enerjiyi artıracaktır.

  Sentetik ilaçlar nitrik oksit salgısını arttırır ancak tehlikeli yan etkileri vardır; aynı zamanda sadece ereksiyon problemlerini tedavi ederler ve cinsel deneyimi tamamlayan cinsel arzuyu artırmak için hiçbir şey yapmazlar.

  L-Arginin, cinsel dürtüye de katkıda bulunur ve genel sağlık için de fayda sağlar, bu da onu alabileceğiniz en güçlü libido artırıcılardan biri yapar.

  Sentetik ilaçların yan etkileri oldukça fazla olmakla birlikte geri dönüşümü olmayan kalıcı hasara da neden olabilir. Özellikle başka ilaçlarla etkileşime girmesi durumunda ölümcül sonuçlara neden olabilirler. Sertleşme sorunu tedavisinde sentetik ilaçların etkilerine maruz kalmaktansa daha doğal ve güvenli başka tedaviler elbette mevcut. Özellikle gelişen teknoloji ile birlikte artık hiçbir yan etkiye maruz kalmadan sertleşme sorununu durdurabilsiniz.

  Doğal tedaviler, yaşam değişiklikleri, aktif yaşam, doğal beslenmenin yanı sıra son zamanların en trend tedavisi şok dalga tedavisini burayı tıklayarak inceleyebilirsiniz. Renova Sistemi ile yeni nesil yan etkisiz ve en güvenli tedavi şekli hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Diğer yazılarımıza ulaşabilmek için tıklayınız.

  Hipnoterapi Ereksiyonu Tersine Çevirebilir Mi?

  Diş Eti Hastalığı Erektil Disfonksiyona Neden Oluyor!

  Doğal Bitkiler Sertleşme Sorunlarına Çözüm Olabilir Mi?

  Egzersiz Yapmak Sertleşme Sorunu Olan Erkeklerin Anahtarı

  Erektil Disfonksiyon Türleri Nelerdir?

  Erektil Disfonksiyon Artık Sorun Olmaktan Çıkıyor

  Ameliyatsız Sertleşme Sorunu Tedavisi

  Akupunktur Tedavisi Cinsel Yaşamı İyileştirebilir Mi?

  Shockwave Terapi: Erektil Disfonksiyon Tedavisinde Yeni Bir Dönemin Başlangıcı

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir