İlaç Kullanmadan Doğal Olarak Kaya Sertliğinde Bir Ereksiyon Nasıl Sağlanır?

  Sertleşme sorunlarınız varsa, mavi hap gibi sentetik ilaçlar olmadan, güçlü bitkisel ürünler ile doğal olarak çözülebilirler. Bu yazımızda ilaçsız doğal olarak ereksiyon sağlamanın nasıl olabileceğine bakacağız…

  Öncelikle düşük libido ve ereksiyon problemlerinin en yaygın nedenlerine bakalım.

  • Birçok erkek, özellikle yaşlandıkça, anahtar erkek seks hormonu olan testosterondan yoksundur. Düşük libidolu bir erkeğiniz varsa, normalde kan dolaşımıyla ilgili sorunları olduğunu göreceksiniz. Bir ereksiyon için kanın cinsel organlara güçlü bir şekilde pompalanması gerekir, çünkü ereksiyon artan kana dayanır.
  • Kan oraya ulaştığında, ereksiyon oluşturmak için penise artan hacimde girmelidir ve burada anahtar nitrik oksittir. Bu kimyasal beyinden gelen mesajlara yanıt verir ve penisin kan damarlarında salgılanır, bu da önce gevşemelerine, ardından genişlemelerine ve ereksiyon oluşturmak için penise artan bir kan akışına izin verir.
  • Bu kimyasaldan yeterince almazsanız, kaya gibi sert bir ereksiyon elde edemeyeceğiniz bir gerçektir; sertleşme sorunu olan birçok erkek, bu önemli kimyasalın eklenmesine ihtiyaç duyar.
  • Son fakat en az değil, yüksek stres seviyeleri libidoyu azaltır ve böylece vücutta düşük enerji seviyeleri yapar.
  • Beyinde ve omurilikte cinsel organlara uyarı gönderen bölgeleri etkileyen farklı kazalar, cerrahi işlemler, tümörler veya felç.
  • Multipl skleroz da sertleşme sorununa neden olabilir. Bu hastalık, beyindeki ve omurilikteki nöral liflerin izole edici tabakalarını etkiler.
  • Omurilikten penise uyarı gönderen sinirleri etkileyen bazı hasarlar ve hastalıklar.
  • Ateroskleroz, penis bölgesine giden kan damarlarını daraltır ve sertleştirir, bu nedenle penise yeterince kan götüremezler. Bu hastalık yaş veya sağlıksız bir yaşam nedeniyle ortaya çıkabilir.
  • Genellikle belirli hastalıklar, kazalar veya iltihaplanmaların neden olduğu erektil cisimlerin yaralanmaları.
  • Penis bölgesinde veya erkek organda epispadias veya hipospadias gibi konjenital malformasyon.
  • Peyronie hastalığı da sertleşme sorunlarına neden olabilir. Erkek organın anormal bükülmesi ve eğrilikleri ile karakterizedir. Bazı durumlarda bu eğrilikler kanın sertleşme organlarına girmesine izin vermez ve bu da sertleşme sorunlarına neden olur.
  • Penis becerisini çok sıkılaştıran veya esnek olmayan izlere yol açan sünnet.
  • Antidepresanlar ve yüksek tansiyon ilaçları dahil olmak üzere bazı ilaçların alımının neden olduğu yan etkiler.
  • Çinko eksikliği.
  • Çeşitli kalp hastalıkları.
  • Bazen diyabet, cinsel organlara giden sinirlere ve kan damarlarına zarar verebilir ve bu da sertleşme sorunlarına neden olabilir.
  • Hipertansiyon (yüksek tansiyon).
  • Karaciğer ve böbrek hastalıkları.
  • Yanlış sinirsel ve psikolojik işlevlere yol açan aşırı alkol kullanımı ve uyuşturucu kullanımı.

  Ereksiyon problemlerini çözmek için, bazı kanıtlanmış doğal otlara bakalım.

  ilaçsız sertleşme sorunu tedavisi

  İlaçsız Doğal Çözümler

  Azgın Keçi Otu

  Bu bitki dört alandan üçünü ele alacak ve aşağıdakileri yapacak. Vücuttaki testosteron ve nitrik oksidi arttırır ve ayrıca yüksek olduklarında stres seviyelerini azaltır ve enerjiyi artırır.

  knidyum

  Bu az bilinen Çin bitkisi, harika bir nitrik oksit güçlendiricidir ama aynı zamanda vücudun uç noktalarına kan pompalamaya yardımcı olan mükemmel bir kan toniğidir.

  Ginkgo Biloba

  Ginkgo Biloba belki de en iyi bitkisel kan toniğidir. Vücuttaki kan akışını ve oksijeni iyileştirir ve ayrıca kanı cinsel organlara pompalar. Anti-oksidan etkisi, kan damarlarını korumaya ve sağlıklı tutmanın yanı sıra arteriyosklerotik lezyonları azaltmaya yardımcı olur. Anti-oksidan etki rolünde, güçlü kan akışı oluşturan ve daha güçlü, daha sert bir ereksiyon sağlayan endotel gevşeme faktörünün yarı ömrünü uzatır.

  Tribulus Terrestris Özü

  Tibulus cinsel isteği, performansı iyileştirebilir ve vücuttaki cinsel enerjiyi artırabilir. Tribulus, mükemmel bir dolaşım sistemi toniğidir ve kas ve güç oluşturmanın yanı sıra kas iyileşme süresini azaltmaya yardımcı olabilir. Bitki, infertil ve subfertil erkeklerde iktidarsızlık ve sperm hareketliliği olan erkeklerde libidoyu arttırdığı bilinen bir saponin bileşeni olan protodioscin içerir. Çevredeki en iyi enerji artırıcılardan biridir ve ciddi sporcuların favorisidir.

  Tongkat Ali Özü (Eurycoma longfolia)

  Bitki, vücuda zarar verebilecek serbest radikallerin zincir reaksiyonunu engelleyen bir antioksidan enzim olan süper oksit dimutaz içerir. Tongkat ali’deki biyoaktif Gligopeptid bileşikleri, serbest testosteronu arttırır ve SHBG seviyelerini düşürür. Bunun net sonucu, ereksiyon kabiliyetini, performansı ve cinsel isteği geliştirmektir. Son olarak Tongakat ali sperm sayısını, sperm büyüklüğünü ve hareketliliğini arttırır.

  Yukarıdakiler, ereksiyon problemlerini çözmek için doğal bir kombinasyondur fakat günümüzde ilaçsız sertleşme sorunu tedavisinde en iyi yöntem şok dalga tedavisidir. Şok dalga tedavisi, ilaçsız bir tedavi yöntemi olduğundan yan etkisi de yoktur. Şok dalga tedavisi detaylı bilgi için tıklayınız.

  Diğer yazılarımıza ulaşabilmek için tıklayınız.

  Erkek İktidarsızlığından Etkili Bir Şekilde Kurtulma Yolları

  Erektil Disfonksiyon Hapları Yatak Odasında Gerçekten Can Kurtaran Mı?

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir