İktidarsızlık Artık Sorun Değil! Dalga Tedavisi ile İktidarsızlığınızı Bugün Yenin

  İktidarsızlık, bir erkeğin cinsel bir eylemi, yani cinsel ilişkiyi tamamlayamamasıdır, tüm eylem boyunca erekte kalmaması olarak tanımlanır. İktidarsızlık, tıbbi olarak cinsel işlev bozukluğunun diğer adıdır ve erkekler için yaygın olarak “Erektil Disfonksiyon” olarak adlandırılır. Bunun biri psikolojik diğeri fizyolojik olmak üzere iki temel nedeni olabilir. Duygu veya düşünce nedeniyle penisin sertleşmesinin başarısız olması psikolojik iktidarsızlığa neden olabilir.

  Fizyolojik iktidarsızlık, peniste uygun kan akışı olmadığında ortaya çıkarken, bu durum kolayca tedavi edilebilir. Bu çoğunlukla, cinsel eylemi konsantre edemedikleri ve tamamlayamadıkları için olur. Erkekler arasında bir kişiye iktidarsızlık teşhisi konulursa, psikolojik olarak derinden etkilenebilir ve kendine olan güvenini bir ölçüde zedeleyebilir.

  Pek çok kadının kocasının iktidarsız olduğunu ve cinsel ihtiyaçlarını karşılayamayacağını söyleyerek kocasına boşanma davası açtığı durumlar olmuştur. Bu sık görülen bir hastalık değil ama günümüzün hızlı yaşam tarzı ve stresi ile oran artıyor. İktidarsızlığın tedavisi ile ilgili devam eden araştırmalar var. Şu anda iktidarsızlığın üstesinden gelmeye yardımcı olmak için reçete edilen birçok ilaç var.

  Ancak son araştırmalar, çok fazla ilaç veya ilaç alımının başka fiziksel rahatsızlıklara neden olabileceğini göstermektedir. İktidarsızlığın üstesinden gelmek için önce tanınmış bir doktora danışabilir ve ardından reçeteli ilaçlar satın alabilirsiniz. İktidarsızlık tedavisi bir gecede gündem değildir ve bu nedenle hastaların belirli bir süre boyunca dozaj ve diğer özellikler konusunda dikkatli olmaları gerekir. Bir erkeğin yaşı da iktidarsızlık nedeni olabilir.

  İktidarsızlık Tedavisi

  İktidarsızlık Tedavisi

  16-22 yaş arası genç bir erkek iktidarsızsa, fizyolojik veya psikolojik nedenlerden dolayı iktidarsız olduğu söylenebilir, ancak 45 yaşında bir erkeğe iktidarsızlık gelebilir. O zaman davanın farklı şekilde ele alınması gerekiyor. Tıbbi araştırmalar, evli erkeklerin çoğunun 45 yaşından sonra iktidarsızlığa yöneldiğini ortaya koymaktadır. Nedenleri çeşitlidir. Erkeklerin aynı şekilde savaşması veya üstesinden gelmesi için tabletler var. Seks yapmadan yirmi dakika ila bir saat önce alınması gereken ilaçlar vardır ve bu, yeterli cinsel uyarımdan sonra ereksiyona neden olabilir. Bazen özel diyetler tavsiye edilir ve libidonuzu arttırmak için belirli yiyecekler önerilmez.

  Ayrıca yaşam tarzınızda değişiklikler yapmanız ve iktidarsızlık tedavisi bulmak için doktorunuzla yakın çalışmanız gerekebilir. Bu sorun hayatınızın herhangi bir aşamasında ortaya çıkabilir ve iktidarsızlığın üstesinden gelmek için elinizden gelenin en iyisini yapmak için derhal doktora başvurmanız gerekir.

  Erektil disfonksiyon için tedavi şeçeneklerine göz atalım;

  • Yaşam tarzı seçenekleri başlangıç için iyi bir fikir olabilir. Düzenli egzersiz, uygun bir diyet ile kan akışınızı normale çevirebilirsiniz. Bu durum hem genel sağlığınızı hem de cinsel yaşantınızı sağlıklı hale getirebilir.
  • Viagra gibi bilinen sentetik ilaçlar erektil disfonksiyon için geçici tedavi şeklidir. Sadece günü kurtarmak amacıyla kullanılabilir. Ancak uzun vadede kalıcı bir tedavi seçeneği olmayacaktır. Ayrıca bu ve bunun gibi ilaçların yan etkileri oldukça fazla ve riskli tedavi seçeneği olacaktır.
  • Takviye bitkisel ürünler piyasada oldukça fazla. Bu gibi takviyeler doğal olarak tedavi seçeneği amaçlar. Bitkisel ürünler genellikle doğal olduğu söylense de her kişide aynı etkiyi göstermeyebilir. Ayrıca alerjik durumlara neden olabilir. Bu tedavi seçeneği de riskli olarak görülmektedir.
  • Penis vakum cihazları, cerrahi operasyonlar gibi seçenekler de elbette var. Ancak bu tedavilere başvurmadan önce son yıllarda popüler olan bir tedavi seçeneği var ki, günümüzde iktidarsızlığa son denilebilecek bir performansa imza atmış olabilir. Bu tedavi seçeneği LSWT adı verilen penise düşük yoğunluklu şok dalgaları verilerek yapılan bir tedavidir.

  LSWT, açılımı lineer shockwawe terapy, yani penise düşük yoğunluklu şok dalgaları verilerek penis içi damarsal yapıların onarılmasını amaçlayan tedavi seçeneğidir. İlk olarak kardiyovasküler alanda ve böbrek taşlarının düşürülmesi amacıyla ED 1000 teknolojisi ile uygulanmaktaydı. Renova Sistemi ile geliştirilerek LSWT yeni nesil iktidarsızlık tedavisi olarak son zamanların en iyi tedavi seçeneği olmuştur. Üstelik kalıcı tedaviyi amaçlar ve risksizdir.

  Detaylı bilgi için tıklayınız.

  Diğer yazılarımıza ulaşabilmek için tıklayınız.

  Farklı Sertleşme Sorunları Ve Etkili Tedavi Seçenekleri

  Ereksiyon Sorunları – Daha Sert, Daha Güçlü Ereksiyonlar İçin Nitrik Oksidi Şimdi Arttırın!

  Sertleşme Sorunu İçin En İyi Tedavi Nedir?

  LSWT Nedir? Hangi Durumlarda LSWT Uygulanır?

  Sertleşme Sorunlarının Belirlenmesi – Penis İşlev Kaybına Yönelik Teşhis Testleri

  Alternatif Tıp Erektil Disfonksiyon Ve Sertleşme Sorunlarının Tedavisine Nasıl Yardımcı Olabilir?

  Ereksiyon Sorunları Güçlü Sert Ereksiyonlar İçin Ne Yapmalısınız?

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir