İktidarsızlık Çözümü İçin Alternatif Tedavi mi Tıbbi Tedavi Mi?

  İktidarsızlık, bilinen adı ile sertleşme sorunu günümüzdeki bir çok erkek için can sıkıcı bir durum olmaktadır. Çoğu erkek tedavi arayışından kendini mahrum etmekte, bu durumu gurur haline getirebilmektedir. Ancak iktidarsızlık sorunu bir erkek için gurur haline getirilmemelidir. Bu durumu tıbbi bir rahatsızlık olarak görmek ve kişinin kendine en uygun tedavi arayışına girerek sorunu gidermesi hayatının geri kalanındaki mutluluğu için çok önemlidir.

  Erkekler için iktidarsızlık sorunu baş etmesi zor bir durum olabilir. Bir çok erkek uygun tedavi için araştırmalar yaparken acaba benim için hangi tedavi daha uygun? sorusu ile karşılaşabilir. Günümüz şartlarıyla birlikte gelişen teknoloji artık tedaviyi oldukça basite indirgemiştir. Bu yazımızda alternatif tedavi ile tıbbi tedavilerin karşılaştırmasını yapıyor olacağız.

  İktidarsızlık Çözümü

  İktidarsızlık Sorununa Alternatif Çözümler

  İnternette gezinirken iktidarsızlık tedavisi yazdığınızda karşınıza eminim bir çok alternatif çıkacaktır. İktidarsızlığa iyi gelen bitkilerin sayısı oldukça fazla. Hangisini seçmelisiniz? En etkilisi hangisi? Sorularımızın cevabına geçmeden önce bakalım hangi bitkiler ne işe yarıyor?

  Arginin

  L-Arginin, Nitrik Oksit seviyelerini artırmada önemli bir rol oynar ve libidoyu hızlı bir şekilde artırma kabiliyeti nedeniyle “doğal Viagra” olarak adlandırılır. Arginin ayrıca genel bir dolaşım toniği olarak çalışır; iktidarsızlığı tedavi etmeye yardımcı olan en popüler takviyelerden biridir ve aşağıdaki bitkilerle daha da iyi çalışır.

  Cnidium

  Nitrik oksit salınımını artıran ve aynı zamanda penise güçlü kan akışı sağlayan PDE-5’i (tıpkı reçeteli ilaçlar gibi) engelleyen libidoyu artıran güçlü ama az bilinen bir Çin bitkisi. Aynı zamanda cinsel organlara kan dolaşımını hızlandırmaya çalışır ve aynı zamanda kanı besler.

  Azgın Keçi Otu

  Azgın Keçi Otu testosteron üretimini ve nitrik oksit salgılanmasını artırır. Ayrıca sentetik reçeteli ilaçlar gibi cGMP’ye özgü bir PDE5 inhibitörü olan icariin içerir. Bitki ayrıca stresi azaltmak ve genel vücut enerjisini artırmak için çalışır.

  Ginkgo Biloba

  Bu bitki, uyarılma sırasında kanın cinsel organlara akmasını sağlar, böylece daha uzun süren daha sert bir ereksiyon elde edersiniz. Bu, alabileceğiniz en iyi kan dolaşımı bitkilerinden biridir ve ayrıca kan damarlarını sağlıklı, açık ve tıkanıklıklardan uzak tutar. Son olarak, bitki stresi azaltmak ve vücuttaki enerjiyi artırmak için çalışır.

  Mucuna Pruriens Özü

  Bitkide bulunan yüksek l-dopa seviyeleri, testosteron salınımını uyaran dopamine dönüştürülür. L-dopa ve dopamin de prolaktin inhibitörleridir; yüksek prolaktin seviyeleri, erektil disfonksiyonun başlıca nedenidir ve tüm ereksiyon başarısızlıklarının yaklaşık% 80’ine katkıda bulunduğu düşünülmektedir.

  Bitkilerin bilinen bir çok faydası olduğu bilinmektedir. Peki fayda sağlamaya çalışırken vücudumuza verdiğimiz zararları hiç düşündünüz mü? İnsan vücudu metabolik olarak herkeste farklılık gösterir. Bir kişiye iyi gelebilen şey başkası için zehir olabilir. Fayda sağlamaya çalışırken zarar görmek, hatta bazı ölümcül durumlarla bile karşılaşmak mümkün. Bu yüzden alternatif tedavileri araştırırken olabildiğince dikkat edilmesi gereklidir.

  İktidarsızlık Sorununda Bilimsel Tıp Uygulaması

  Günümüzde gelişen teknolojinin tıp dünyasında etkileri oldukça fazlalaştı. Hastalıkların teknoloji ile birlikte gelişmeleri oldukça yüz güldürücü. İktidarsızlık sorunu için de mucizevi nitelikte bir çözüm bulundu. Şok dalga tedavisi ile bilinen bu tedavi hastalarına herhangi bir ilacın yan etkisine maruz bırakmadan tedaviyi amaçlamaktadır.

  Şok dalga tedavisi, son zamanlarda oldukça bilinen etkisi kanıtlanan ve erkekler için devrim niteliğinde olan bir yöntem olmuştur. Hastalara acısız, ağrısız, yan etkisiz, ameliyatsız ve günlük yaşantılarında herhangi bir rahatsızlık vermeden tedavi olmalarını amaçlar. Türkiye’de oldukça yaygınlaşan bu teknoloji ile kullanıcılar tarafından tavsiye edilen bir tedavi olmuştur.

  Şok dalga tedavisi ile sadece 4 seansta mucizeyi hissedeceksiniz. Üstelik takviye olarak herhangi bir ürün kullanmanıza bile gerek kalmayacaktır. İktidarsızlık, çözümü olmayan bir hastalık değildir. Bugün karar verin ve en doğru tedaviyi seçin.

  Şok dalda tedavisi detaylı bilgi ve randevu için tıklayınız.

  Diğer yazılarımıza ulaşabilmek için tıklayınız.

  Ereksiyon Sorunları Nasıl Çözülür?

  Zayıf Ereksiyon Sorununun Nedenlerini Anlamak Ve Tedavi Etmek

  İktidarsızlık Artık Sorun Değil! Dalga Tedavisi Ile İktidarsızlığınızı Bugün Yenin

  Farklı Sertleşme Sorunları Ve Etkili Tedavi Seçenekleri

  Ereksiyon Sorunları – Daha Sert, Daha Güçlü Ereksiyonlar İçin Nitrik Oksidi Şimdi Arttırın!

  Sertleşme Sorunu İçin En İyi Tedavi Nedir?

  LSWT Nedir? Hangi Durumlarda LSWT Uygulanır?

  Sertleşme Sorunlarının Belirlenmesi – Penis İşlev Kaybına Yönelik Teşhis Testleri

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir