Ereksiyon Sorunları Güçlü Sert Ereksiyonlar İçin Ne Yapmalısınız?

  Ereksiyon sorunları günümüzde ne yazık ki, birçok erkeğin maruz kaldığı sorunlardan biridir. Ereksiyon sorunlarının birçok nedeni olabilir. Genel sağlık sorunlarından kaynaklanan, altta yatan farklı nedenlerden kaynaklanan sorunlar olduğu gibi, psikolojik olarak da tetikleyen durumlar olabilir. Eğer kalıcı bir sert ereksiyon elde etmede sorun yaşıyorsanız, sorununuz nitrik oksit eksikliği olabilir, bu kimyasal ilk etapta ereksiyon için hayati önem taşır. İyi haber şu ki, bu kimyasalı doğal olarak tamamlayabilirsiniz…

  Pek çok erkek ereksiyon sorunları yaşadığında testosterona ihtiyaçları olduğunu düşünür, ancak normalde bunun nedeni nitrik oksittir. Nitrik oksite yeterince sahip değilseniz, asla ereksiyon olamazsınız, bu çok önemli bir konudur.

  Ereksiyon sorunları

  Ereksiyon Sorunlarında Nitrik Oksitin Önemi

  Çünkü nitrik oksit, kan damarlarının duvarları tarafından yeterince genişlemek, yeterli kanın girmesine izin vermek, ereksiyon oluşturmak için gerçekleştirilen kimyasaldır. Yeterli kan akışı yok ise, ereksiyon olmaz – bu kadar basit.

  Peki ereksiyon sorunlarını tersine çevirmek için nitrik oksiti doğal olarak nasıl alırsınız?

  Ereksiyon sorunlarını çözmenin en önemli adımı olan nitrik oksiti doğru takviyelerle alabilirsiniz. Nitrik oksit seviyelerini artıran kanıtlanmış takviyeler şunları içerir :

  L’arginin : L’arginin esansiyel olmayan bir amino asittir ve vücut tarafından doğal olarak üretilir ve nitrik oksit üretimine yardımcı olur. L’arginin yaşla birlikte azalır ve böylece nitrik oksit üretimi yapar ve onu takviye olarak almak onu tamamlar. İki hafta boyunca kullanan erkeklerin %80’inden fazlası yapılan bir testte, daha güçlü ereksiyonlara sahip olduklarını ve daha fazla memnuniyet duyduklarını buldu.

  Ayrıca vücutta doğal olarak üretilmesine yardımcı olan dört harika Çin bitkisi vardır:

  • Azgın Keçi Otu, libidoyu arttırmak için iyi bilinen Çin bitkisidir ve daha az bilinen ama eşit derecede güçlü
  • Cnidium. Her ikisi de doğal olarak nitrik oksit düzeylerini artırmaya yardımcı olur ve her ikisi de nitrik oksit üretimini artırmak ve PDE-5’i inhibe etmek için sentetik reçeteli ilaçlar gibi çalışır.
  • Bir araya getirilen üç takviye, yeterli nitrik oksit almanızı sağlamalı ve ereksiyon sorunlarını iyileştirmek için harikadır.
  • Diğer bir yaygın sorun ise kötü kan dolaşımıdır, genel sağlık ve cinsel sağlık için güçlü bir kan akışına ihtiyacınız vardır.
  • Güçlü bir ereksiyon için vücuda kan pompalamanız ve tabii ki cinsel organlar gibi ekstremitelere güçlü kan akışınız olması gerekir.
  • Cnidium (daha önce bahsettiğimiz) harika bir kan toniğidir ve gerçekten kan pompalamak için biraz daha ekleyebilirsiniz:
  • Cistanche Kabuğu : Kan dolaşımını artıran tonik bir bitkidir. Kan dolaşımını iyileştirdiği kanıtlanan Niasin’i, daha güçlü kan akışı sağlamak için atardamarları gevşeterek de alabilirsiniz.
  • Son olarak, en ünlü iki şifalı bitkiyi ekleyelim:
  • Ginkgo Biloba ve Ginseng. Her ikisi de kanın vücuda ve ekstremitelere pompalanmasına yardımcı olur ve kan damarlarını sağlıklı tutar.

  Yukarıdaki doğal takviyeleri alırsanız, nitrik oksit üretimini artıracak ve yalnızca cinsel sağlığınıza değil, aynı zamanda genel sağlığınıza da yardımcı olan güçlü kan akışına sahip olmanızı sağlayacaksınız.

  Sertleşme problemleriniz varsa, yukarıdaki doğal takviyeler daha güçlü, ereksiyon olmanıza ve onu daha uzun süre korumanıza ve aynı zamanda genel sağlık durumunuzu artırmanıza yardımcı olabilir, bu yüzden onları deneyin.

  Nitrik Oksit açısından zengin bazı doğal yiyecekler:

  • Pancar
  • Sarımsak
  • Et
  • Bitter Çikolata
  • Yeşil yapraklı sebzeler: Ispanak, roka, lahana ve diğer yeşil yapraklı sebzeler vücutta nitrik okside dönüşen nitratlar içerirler. Bir çalışmada ıspanak içeren bir öğün sonrası tükürükteki nitrat düzeylerinin 8 kat arttığı ve sistolik kan basıncını önemli ölçüde azalttığı gösterilmiştir. Başka çalışmalarda da nitrat zengini yeşil yapraklı sebzelerin tüketiminin kalp hastalıklarını önlemeye yardımcı olduğu ve yaşlanmaya bağlı bilişsel gerilemeyi azalttığı belirlenmiştir.
  • Nar
  • Karpuz
  • Narenciyeler
  • Yağlı tohumlar ve çekirdekler ile kırmızı şarap vücuttaki nitrik oksit düzeylerinin artırılmasını sağlayan gıdalar arasındadır.

  Diğer yazılarımıza ulaşabilmek için tıklayınız.

  Nitrik Oksit Eksikliği Sertleşme Sorununun Nedeni Mi?

  Hipnoterapi Ereksiyonu Tersine Çevirebilir Mi?

  Diş Eti Hastalığı Erektil Disfonksiyona Neden Oluyor!

  Doğal Bitkiler Sertleşme Sorunlarına Çözüm Olabilir Mi?

  Egzersiz Yapmak Sertleşme Sorunu Olan Erkeklerin Anahtarı

  Erektil Disfonksiyon Türleri Nelerdir?

  Erektil Disfonksiyon Artık Sorun Olmaktan Çıkıyor

  Ameliyatsız Sertleşme Sorunu Tedavisi

  Shockwave Terapi: Erektil Disfonksiyon Tedavisinde Yeni Bir Dönemin Başlangıcı

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir