Ereksiyon İyileştiren Sebze ve Meyvelerin Listesi

  İyi bir penis ereksiyon için gerekli olan besinleri içerebilen birçok gıda vardır. Bitkiler, en bol besin sunan gıda kategorisidir ve insanlar genellikle sebze ve meyveleri en iyi besin kaynakları olarak görürler.

  Sert bir ereksiyon kazanmak için vücudumuzun vitamin ve eser elementlerin bir karışımına ihtiyacı vardır. Ereksiyon süreci çok karmaşık bir konudur , ancak bilim adamları vücudumuzdaki besin seviyesini arttırmanın sertleşme durumunu iyileştirebileceğinden eminler.

  Bu besinler çinko, eser elementler, A vitamini, B1, B3 ve C vitamini gibi çeşitli vitaminleri, omega 3 yağ asitlerini ve çok daha fazlasını içerir.

  Çinko çoğunlukla etlerde bulunurken, diğer besinler bitkilerde bulunabilir.

  ereksiyon

  Ereksiyonun iyileştirilmesi için besin açısından zengin bitkilerin listesi

  Nar

  Nar, ereksiyonu artırabilen bir bitkidir. Deneylerde tavşanların kullanılmasıyla penise kan akışının arttığını gösteren bilimsel çalışmalar var. Meyvenin özü olan nar suyu, ereksiyon sertliğini artırma işlevinde oldukça popülerdir.

  Fındık

  Sadece omega 3 yağ asitleri açısından zengin deniz ürünleri değil. Fındık da zengindir! Bu, deniz ürünlerinden nefret edenler için harika bir haber.

  Omega 3 yağ asitlerinin kolesterol seviyelerini düşürmeye iyi geldiği bilinmektedir. Bunun nedeni, yağ asitlerinin atardamarları ve kan damarlarını gevşetebilmesidir, böylece kan vücudumuzda sorunsuz bir şekilde akabilir. Sertleşme kanla sağlanır. Bu nedenle, yeterince omega 3 yağ asidi tüketmek, penis kan damarlarının durumunu iyileştirebilir ve erektil sorunları iyileştirebilir.

  Ispanak

  Ispanak magnezyum açısından zengindir. Araştırmalar, ıspanağın kan damarlarını genişletebildiğini gösterdi. Kan damarlarının genişlemesi, aynı tüp tarafından daha fazla kan tutulabileceği anlamına gelir.

  Açıkçası, ıspanak magnezyum içeriği nedeniyle ereksiyona yardımcı olmak için iyidir. Ereksiyonda kan hacmi çok önemlidir. Ereksiyon, temelde penise artan kan akışının bir sonucudur. Penis dokusunda daha fazla kan tutulduğunda penisimiz hem boyut olarak artar hem de sertlik kazanır.

  Turunçgiller

  Narenciye, vücudumuz için önemli bir besin olan C vitamini açısından zengindir. Spermin bir araya toplanmasını engelleyebildiği için spermin durumuna da faydalıdır.

  C vitamini, spermin yumurtayı bulmak için daha iyi bir temel sağlar, böylece döllenme için önemli bir faktör olan sperm hareketliliği geliştirilebilir.

  Muz

  Muz insan için çok iyi bir meyvedir. Besin açısından zengin olduğu için vücut kondisyonumuzu her yönden yükseltir. Sadece vitaminler değil, aynı zamanda ruh sağlığına iyi gelen birçok amino asit içerir.

  Magnezyum ve potasyum gibi eser elementlerden bahsetmiyorum bile. Magnezyumun (ıspanakta tartışılır) önemini zaten biliyor olsanız da, potasyuma bir göz atalım.

  Potasyum olmadan yaşayamayız. Potasyum ağrı kesici, metabolizma, kardiyovasküler fonksiyon, sinir fonksiyonları, su dengesinin düzenlenmesi ve çok daha fazlası için gereklidir!

  Potasyum da kan dolaşımında kritik öneme sahiptir. Buna kan dolaşımı kontrolörü diyebilirsiniz. Vücudumuzdaki yeterli miktarda potasyum kan basıncını düşürür ve bizi sağlıklı tutar. Aynı zamanda şiddetli bir seks sırasında daha az felç riski anlamına gelir!

  İncir

  İncir amino asitler açısından zengindir. Amino asitler, cinsel hormon olan testosteron da dahil olmak üzere hormonların hammaddeleridir.

  Bu nedenle, amino asitlerin eksikliği size sadece zayıf vücut sağlığı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda daha zayıf ereksiyon, daha düşük cinsel dürtü ve libido verir.

  Soğanlar

  Soğanın allisin adı verilen bir besin maddesi vardır. Bu allisin doğada fitokimyasaldır ve kan dolaşımını iyileştirmek için kanı inceltir.

  Kereviz

  Kereviz, cinsel dayanıklılığınızın artması için testosteron üretimini teşvik edebilir.

  Kiraz ve çilek

  Kiraz ve çilek, kolesterolün arterleri ve kılcal damarları tıkamasını önleyebilen antosiyaninler açısından zengindir.

  Biber

  Biberler kan dolaşımımızı hızlandırır ve kan damarlarımızı genişletir. Kılcal damarlara daha fazla kan pompalanır (penil kan damarları dahil) – Sert bir ereksiyonun temeli.

  Zencefil

  Mümkünse yemeklerinizde Zencefil kullanın ve günlük tonik olarak da alabilirsiniz. Günde bir kez yarım haşlanmış yumurta ve biraz bal ile bir çorba kaşığı zencefil suyu alın ve birkaç hafta içinde sağlığınızdaki ve libidonuzdaki farkı günlük olarak fark edeceksiniz. Kanın pompalanmasını sağlıyor ve tam da ihtiyacınız olan şeyi gördüğümüz gibi.

  Sarımsak

  Sarımsak, soğan gibi, kan akışını artıran ve kalbi koruyan allisin açısından zengindir.

  Bu listenin sadece küçük bir kısmı çünkü penis sağlığımız için tartışılacak çok fazla sebze ve meyve var. Bununla birlikte, arkasındaki fikir şudur – ne kadar temel besin tüketirseniz, o kadar iyi ereksiyon elde edersiniz.

  Bununla birlikte, besin açısından zengin yiyecekleri çok yeseniz bile sonuçlar çok iyi olmayabilir. Bu durumda sertleşme sorunu için en hızlı ve en etkili yan etkisiz tedavi şok dalga tedavisidir. Şok dalga tedavisi (LSWT) hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  Diğer yazılarımıza ulaşabilmek için tıklayınız.

  Ereksiyon Sorunlarında Nitrik Oksit Gereklidir!

  Sert Ereksiyonlar İçin İyi Geldiği Söylenen Otlara Yakından Bakış

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir