Ereksiyon Başarısızlıkları Doğal Bitkilerle Onarılır Mı?

  ereksiyon

  Ereksiyon hataları utanç verici ve sinir bozucu olabilir. Birçok erkek hayatlarının bir noktasında sertleşme sorunları yaşayacaktır. İşe yaradığı söylenen bazı doğal bitkileri kullanarak sertleşme sorunu çözülebilir mi? Bu doğal bitkilerle hızlı ve kalıcı tedavi mümkün mü? Bu makale ile doğal bitkilerin ne işe yaradığını ve gerçekten iyi bir tedavi olup olmadığını detaylı olarak inceleyeceğiz.

  Bitkilere bakmadan önce, ereksiyon başarısızlığına neden olan bazı yaygın nedenlere bakalım ve işe kan dolaşımı ile başlayalım.

  Kan ve Ereksiyon Süreci

  Sertleşme sorunu ile ilgili bir sorununuz varsa, kan dolaşımıyla ilgili sorunlarınız var mı veya kafanızda çözümleyemediğiniz bir sorununuz var mı önce bunu çözmelisiniz. Libido ve ereksiyonunuz açısından bu kadar önemli bir alan olduğu açıktır.

  Bir düşünün; cinsel olarak uyarıldığınızda olan ilk şey nedir?

  Kalbiniz anında daha hızlı atmaya başlar! cinsel organlara kan pompalar; kan daha sonra penise girer ve sonuç ereksiyondur.

  Ereksiyonun Anahtarı Nitrik Oksit

  Kan penise girmeden önce, kan damarı duvarlarında nitrik oksit salgılanması gerekir. Bu anahtar kimyasala yeterince sahip değilseniz, asla ereksiyon olamazsınız.

  Birçok erkek nitrik oksit eksikliğinden muzdariptir ve hayati bir işlevi yerine getirir, penisin kan damarlarının yeterince gevşemesine, artan kan akışının girmesine ve ereksiyona izin vermesine izin verir.

  Ereksiyon başarısızlıklarına katkıda bulunan diğer nedenler şunlardır: Anahtar erkek seks hormonu olan testosteron eksikliği ve enerji eksikliği – çok yorgun veya stresliyseniz, vücudunuz hangi enerjiyi ne için kullandığından, seks için yeterli enerjiniz olmayacaktır. Daha önemli işlevleri dikkate alır.

  ereksiyon

  Sertleşme Sorunu Nedenleri

  Nörolojik bozukluklar. Beyin uyarılma belirtilerini doğru bir şekilde yorumladığında ve kan penisi kaplayan süngerimsi dokulara yönlendirilerek uzunluk ve sertlikte bir artışa yol açtığında, ereksiyon elde etme süreci etkin bir şekilde tamamlanmış olur. Sinir sisteminde engeller olduğunda bu sağlanamaz.

  Bir erkeğin ereksiyon olma şansını önemli ölçüde düşürdüğü bilinen daha popüler hastalıklardan bazıları arasında skleroz, Parkinson hastalığı, epilepsi, Alzheimer hastalığı, beyin ve omurilik yaralanmaları ve benzeri sayılabilir.

  Kardiyovasküler hastalıklar. Çalışmalar, ateroskleroz, sürekli kalp krizleri, veno-tıkayıcı hastalık, yüksek kolesterol ve kan damarı travması gibi kardiyovasküler hastalıkların, 50 yaşın üzerindeki erkeklerde erektil disfonksiyon vakalarının %50’sinden sorumlu olduğunu göstermiştir.

  Sistemik hastalıklar. Bunlara diyabet, böbrek sorunları, karaciğer sirozu, hipertansiyon, skleroderma ve benzerleri dahildir. Diyabetli erkeklerin %60’ının aynı zamanda sertleşme sorunu yaşadığına inanılmaktadır.

  Penil anomaliler. Penis ilk etapta ereksiyonun gerçekleştiği organ olduğu için, doğal olarak, penisin sağlık durumu iyi olmadığında, erkek iktidarsızlığı ile karşı karşıya kalınabilir. Yaygın penis hastalıklarından bazıları Peyronie hastalığı, priapizm, epispadias ve bu tür diğer enfeksiyonlardır.

  Solunum yolu hastalıkları. Erkeklerde iktidarsızlığa yol açabilecek solunum yolu hastalıklarından bazıları uyku apnesi ve ciddi obstrüktif akciğer hastalıklarıdır.

  Travma. Omurilik, mesane, penis, pelvis ve prostatın fiziksel yaralanması erektil disfonksiyona neden olabilir. Bu durumlarda, beyin ve penis arasındaki sinyali iletmekten sorumlu sinirler ve penis duvarlarını kaplayan süngerimsi dokular zarar görebilir ve ereksiyon kaybına neden olabilir.

  Cerrahi komplikasyon. Düzgün yapılmayan ve ereksiyondan sorumlu damar ve sinirlerin zarar gördüğü cerrahi operasyonlarda, cerrahi operasyondaki aksaklıklar sonucunda sertleşme sorunu ortaya çıkabilir.

  Peki hangi otlar yardımcı olabilir?

  Bilinen bazı şifalı bitkiler:

  Knidyum: Bu nadir bulunan güçlü Çin bitkisi, penise kan pompalamaya yardımcı olur ve ayrıca girebilmesi için nitrik oksit seviyelerini arttırdığı bilinmektedir.

  Azgın Keçi Otu: Nitrik oksit ve testosteron seviyelerini artırmanın yanı sıra vücuttaki stresi azaltır ve enerjiyi artırır.

  Mucuna Pruriens Özü: Bitki, hipofiz bezi tarafından testosteron salınımını uyaran dopamine dönüştürülen yüksek seviyelerde l-dopa içerir. L-dopa ve dopamin inhibitörleri de erkeklerde ereksiyon başarısızlığının %80’inden sorumlu olduğu düşünülen yüksek prolaktin seviyeleriyle savaşır.

  Ginkgo Biloba: Cinsel organlar da dahil olmak üzere vücudun tüm bölgelerine kan ve oksijen akışını iyileştirir ve nihai kan dolaşımı bitkisi olarak görülür, aynı zamanda kan damarlarını korur ve sağlıklı tutar. Bitki ayrıca endotel gevşeme faktörünün yarı ömrünü uzatır – uzun bir sert ereksiyon için çok önemlidir.

  Tribulus Terrestris Özü: Tibulus, cinsel dürtü ve performansı iyileştirebilir ve harika bir enerji bitkisi olarak görülür. Aynı zamanda bir dolaşım sistemi toniği görevi görür, kas ve güç oluşturmaya ve iyileşme süresini azaltmaya yardımcı olur. Ciddi sporcular tarafından enerji ve performansı artırmak için kullanılan bir bitkidir ve yan ürün, cinsel dürtünüzün yükselmesidir.

  Şizandra Meyveleri: Şizandra meyveleri Çin’de binlerce yıldır kullanılmaktadır ve iktidarsızlığı tedavi etmek için en güçlü bitkilerden biri olarak görülmektedir. Bitki cinsel dayanıklılığı arttırır, cinsel organları güçlendirir ve ayrıca yorgunluk ve stresle savaşmaya yardımcı olur.

  Bu bitkiler iyi bilinen sertleşme sorunu bitkileridir ancak her ne kadar doğal olsa da her kişide aynı etkiyi göstermeyebilir. Ayrıca işe yaramaları için oldukça zaman alır.

  Günümüzün hızlı, yan etkisiz ve kalıcı tedavisi şok dalga tedavisi hakkında bilgi edinin.

  Diğer yazılarımıza ulaşabilmek için tıklayınız.

  Cinsel Sorunların Hızlı Ve Güvenli Çözümü

  Sentetik İlaçlara Gerek Kalmadan Daha Sert Ereksiyonlar İçin Neler Yapabilirsiniz?

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir