Doğal Bitkiler Sertleşme Sorunlarına Çözüm Olabilir Mi?

  Doğal bitkiler, uzun zamanlar öncesi birçok hastalığı tedavi etmek amacıyla kullanılan özellikle Çin’de uzun yıllardan bugüne hala kullanılan ürünler olmuştur. Erkeklerin iktidarsızlık tedavisinde de sıkça tercih ettiği ürünler olmaktadır. Peki doğal bitkiler sertleşme sorunlarına çözüm olabilir mi? Hangi doğal bitkiler sertleşme sorunlarında kullanılır?

  Eğer ereksiyon sorunları yaşıyorsanız ve daha sert ereksiyonlar ve daha fazla libido istiyorsanız, doğal bitkiler bunu doğal ve hızlı bir şekilde yapmanıza yardımcı olabilir.

  Doğal bitkilere bakmadan önce, erektil disfonksiyonun bazı yaygın nedenlerine bakalım.

  Ereksiyon problemlerinin başlıca nedeni penise kan dolaşımının zayıf olmasıdır. Penisin şişmesi ve ereksiyon oluşturması için yüksek miktarda kan olması gerekir. Sertleşme işlevi zayıf olan herhangi bir erkeğin kan dolaşımının yavaşlaması ihtimali yüksektir.

  Kan dolaşımı açısından, elbette penise güçlü bir kan akışı olmalı ama içeri girmesine izin verilmeli ve bunun için size kimyasal nitrik oksit salgılanıyor. Nitrik oksit kan damarlarının genişlemesine izin vererek penise artan kan akışına izin verir; Bu kimyasalı yeterince salgılamazsanız, bırakın sert olanı, hiç ereksiyon olmayacaksınız. Nitrik oksit eksikliği, erektil disfonksiyonun en yaygın nedenlerinden biridir.

  Diğer problemler arasında düşük testosteron seviyeleri ve stresli bir zihin ve yorgun bir vücut yer alır, cinselliğe odaklanmak için çok fazla enerjiye ve endişeden ve stresten uzak bir zihne ihtiyacınız vardır.

  Aşağıdaki doğal takviyeler işe yarar ve en iyi erkeklerin doğal cinsel haplarının hepsinde bulunabilir, böylece onları uygun bir porsiyonda alabilirsiniz, hadi onlara bir göz atalım.

  Doğal Bitkiler

  Sertleşme Sorunu İçin Bazı Doğal Bitkiler

  Arginin

  L-Arginin, Nitrik Oksit seviyelerini artırmada önemli bir rol oynar ve libidoyu hızlı bir şekilde artırma kabiliyeti nedeniyle “doğal Viagra” olarak adlandırılır. Arginin ayrıca genel bir dolaşım toniği olarak çalışır; iktidarsızlığı tedavi etmeye yardımcı olan en popüler takviyelerden biridir ve aşağıdaki bitkilerle daha da iyi çalışır.

  Cnidium

  Nitrik oksit salınımını artıran ve aynı zamanda penise güçlü kan akışı sağlayan PDE-5’i (tıpkı reçeteli ilaçlar gibi) engelleyen libidoyu artıran güçlü ama az bilinen bir Çin bitkisi. Aynı zamanda cinsel organlara kan dolaşımını hızlandırmaya çalışır ve aynı zamanda kanı besler.

  Azgın Keçi Otu

  Azgın Keçi Otu testosteron üretimini ve nitrik oksit salgılanmasını artırır. Ayrıca sentetik reçeteli ilaçlar gibi cGMP’ye özgü bir PDE5 inhibitörü olan icariin içerir. Bitki ayrıca stresi azaltmak ve genel vücut enerjisini artırmak için çalışır.

  Ginkgo Biloba

  Bu bitki, uyarılma sırasında kanın cinsel organlara akmasını sağlar, böylece daha uzun süren daha sert bir ereksiyon elde edersiniz. Bu, alabileceğiniz en iyi kan dolaşımı bitkilerinden biridir ve ayrıca kan damarlarını sağlıklı, açık ve tıkanıklıklardan uzak tutar. Son olarak, bitki stresi azaltmak ve vücuttaki enerjiyi artırmak için çalışır.

  Mucuna Pruriens Özü

  Bitkide bulunan yüksek l-dopa seviyeleri, testosteron salınımını uyaran dopamine dönüştürülür. L-dopa ve dopamin de prolaktin inhibitörleridir; yüksek prolaktin seviyeleri, erektil disfonksiyonun başlıca nedenidir ve tüm ereksiyon başarısızlıklarının yaklaşık% 80’ine katkıda bulunduğu düşünülmektedir.

  Yukarıdakiler, işe yarayan ve sadece ereksiyon problemlerini çözmeye yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda cinsel arzunuzu artıracak ve genel sağlığınızı geliştirecek kanıtlanmış doğal takviyelerin bir kombinasyonudur.

  Bu doğal bitkiler sertleşme sorunu için kullanılabilir ancak unutulmaması gereken çok önemli noktalar var. Bazı doğal bitkiler her kişide aynı etkiye sahip olmayabilir. Bu kişinin genel sağlığı ile ilişkilidir. Kişiden kişiye değişebilen ve farklı yan etkileri olabilen bitkiler olduğu için çok dikkatli kullanılması gerekebilir. Özellikle belli bir rahatsızlığınız var ise, bu rahatsızlığa dair kullandığınız sürekli bir ilaç var ise mutlaka doktor tavsiyesi alınması önerilir.

  Bazı durumlarda ise bu bitkiler kalıcı sertleşme sorunu tedavisi olmayabilir. Kalıcı tedavilerden yararlanmak sizi daha mutlu edecektir. Kalıcı tedavi yöntemleri için dalga tedavisini inceleyebilirsiniz.

  Diğer yazılarımıza ulaşabilmek için tıklayınız.

  Shockwave Terapi: Erektil Disfonksiyon Tedavisinde Yeni Bir Dönemin Başlangıcı

  Erektil Disfonksiyon İçin Shockwave Terapisi İşe Yarıyor Mu?

  Erektil Disfonksiyon Tedavisinde İlaç Ve Shockwave Terapisi Karşılaştırması

  Şok Dalga Tedavisi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  Shockwawe Therapy (Linear) Tedavisi Nedir, Ne Kadar Güvenlidir?

  Erektil Disfonksiyonu Tedavi Etmek İçin Şok Dalga Tedavisi

  Sertleşme Sorununda Şok Dalga Tedavisi

  İktidarsızlık Tedavisinde Yeni Nesil Çözüm

  Lineer Şok Dalga (LSWT) Tedavisi Nedir?

  Şok Dalga (ESWT) Tedavisi Nedir?

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir