Cinsel Sorunların Hızlı ve Güvenli Çözümü

  Birçoğumuz cinsel sorunların nadiren meydana geldiğini düşünebiliriz. Ama durum böyle değil. Görüyorsunuz, çoğu erkek cinsel sorunlardan muzdarip ama sadece açıkça konuşmuyorlar. Bu şeyleri arkadaşları veya aileleriyle paylaşmazlar. Biz erkekler bu tür konulara gelince kapalıyız. Bu tür şeyler konusunda hassasız ve bu sorunları kendimize saklama eğilimindeyiz çünkü cinsel sorun yaşamanın bizi ‘daha az erkek’ yapabileceğini düşünüyoruz.

  Gerçek şu ki, çoğu erkek şu veya bu zamanda bir tür cinsel sorun yaşar. Erektil disfonksiyon sık görülen cinsel sorunlardan biridir. Bazı erkeklerin aslında ereksiyon olmalarını engelleyen fiziksel sorunları vardır. Ancak erkeklerin büyük çoğunluğu için bu tür problemler doğası gereği sadece zihinseldir. Ben bir terapist ya da doktor değilim, bu yüzden üreme organlarımızın anatomisine ve fizyolojisine dokunmayacağım.

  Ancak, ereksiyon zorluklarınızın fiziksel mi yoksa zihinsel mi olduğunu öğrenmek için hızlı bir test:

  Bir erkek gece ereksiyon oluyorsa sorun tamamen psikolojiktir ve zihinsel olarak ereksiyon sorunu yaşıyor demektir. Ancak gece ereksiyonu dahil uyarılmasına rağmen sertleşme olmuyorsa sorun büyük olasılıkla fizikseldir.

  (Bununla birlikte ilaç kullanıyorsanız ereksiyon sorununu doktorunuza iletin, belki o da bazı önerilerde bulunur. İlacınızı değiştirebilir ya da doz ayarını düşürebilir.)

  Ama bu makale uğruna, erkeklerin durumunun büyük çoğunluğuna bakalım. Kendilerinin sertleşme sorunu olduğunu düşünen birçok erkek bazen ereksiyon yaşar, ancak eşiyle cinsel ilişkiye girmek üzereyken veya herhangi bir nedenle cinsel ilişkiye girdiklerinde, bu gerçekleşmez. Penisleri ereksiyon olmuyor. Bu durumda, akılda olan bir şey ereksiyonun gerçekleşmesini engelliyor.

  Özellikle, bir ruh hali ereksiyonunuzu engelliyor: Anksiyete.

  Bazı insanlar için, cinsel kaygıdan sorumlu olabilecek çocukluk çağı travmalarına bakmalarına yardımcı olmaları için terapistlere ödeme yapmak yardımcı oldu. Diğerleri için, olmadı.

  Bu makale uğruna, çok pratik bir yaklaşım izleyelim. Sizi endişeden kurtarıp cinsel maksimum performans bölgenize geri döndürmek için hızlı bir numara öğrenelim.

  Bu küçük numara, vücudunuzun ‘otonom’ sinir sisteminden, vücudunuzun siz düşünmeden gerçekleştirdiği tüm şaşırtıcı işlevlerden sorumlu olan bilinçsiz ‘kablolamadan’ yararlanır.

  Görüyorsunuz, ereksiyon olmak için vücudunuzun ‘dinlenme ve sindirme’ modunda olması gerekiyor. Bu durumdayken, kan tüm vücudunuzda düzgün bir şekilde akar ve her şey rahat, sıcak ve mutludur. Bunu alternatif, ‘uçuş veya uçuş’ yanıtıyla karşılaştırın. Bu durumda kan, organlardan (penis dahil) ve ana kas gruplarına doğru yönlendirilir. Bu yanıt, biz insanların kılıç dişli kaplanlardan ve diğer hayvanlardan kaçmaktan korkmak zorunda kaldığımız günlerden kalma! Ancak bu günlerde, işe gidip gelirken veya kız arkadaşınız veya eşinizle tartışırken bu tür stres tepkilerini hissetme olasılığınız daha yüksek.

  Ne yazık ki, modern insanlar olarak genellikle düşük seviyeli bir “dövüş ya da kaç” durumunda dolaşıyoruz. Ve bunun sağlığımız üzerinde korkunç etkileri olabilir. Buna daha fazla girmeyeceğim, ancak bunun genellikle sertleşme sorunlarına ve diğer cinsel zorluklara katkıda bulunan bir faktör olabileceğinden bahsetmek istedim.

  Yatakta şimdiye kadar gösterdiğinizden daha iyi performans sergilemek için ilk ve en önemli adım çok rahat olmaktır.

  İşte tam da bunu yapmanızı sağlayan küçük bir nefes alma hilesi:

  1. 5’e kadar sayarak karnınıza yavaşça nefes alın
  2. Nefesinizi tekrar 5’e kadar sayarak karnınızın derinliklerinde tutun.
  3. 5’e kadar sayarak yavaşça nefes verin
  4. Tekrar et

  Bu nefesi önce kendi başınıza yapın. Onunla biraz beceri kazan. Vücudunuzu çabucak, çoğumuzun modern yaşamlarımızda dolaştığımız düşük seviyeli ‘dövüş ya da uçuş’ durumundan ve rahatladığınız, ancak enerji dolu ve hazır olduğunuz o ‘dinlen ve sindir’ moduna geçirecektir.

  cinsel sorun

  Cinsel Sorunların Hızlı ve Güvenli Tedavisi

  Şok dalga tedavisi, düşük yoğunluklu şok dalgaları ile organda yeni damarsal yapılar oluşturulması ve mevcut damarlardaki kanlanmanın artmasını sağlayan tedavi yöntemidir. Bu tedavi özel bir cihazda bulunan bir başlığa organı temas ettirerek yapılır. Bu dalgaların uygulanması sırasında kişi her hangi bir ağrı, sızı ya da yanma hissetmemektedir. Bu tedavi yöntemi dünyada yaklaşık üç senedir uygulanmakta ve oldukça yüz güldürücü sonuçlar sağlamaktadır. Ülkemizde de artık bu tedavi yöntemi ile hastalarda görülen sertleşme sorun kalıcı olarak tedavi edilmektedir.

  Şok dalga tedavisi detaylı bilgi ve randevu için tıklayınız.

  Diğer yazılarımıza ulaşabilmek için tıklayınız.

  Sentetik İlaçlara Gerek Kalmadan Daha Sert Ereksiyonlar İçin Neler Yapabilirsiniz?

  Erkeklerde Sertleşme Sorunu İçin Çözüm

  Cinsel Sorunlar: Birinden Acı Çektiğinizi Nasıl Anlarsınız?

  Erkek Geliştirme Hapları Sertleşme Sorunlarına Çözüm Mü?

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir