Alternatif Tıp Erektil Disfonksiyon ve Sertleşme Sorunlarının Tedavisine Nasıl Yardımcı Olabilir?

  Alternatif tıp genellikle modern tıp uygulamalarının olumsuz yan etkilerinden korkanların tercih ettiği bir yöntemdir. Peki alternatif tıp yöntemleri erektil disfonksiyon ve sertleşme sorunu tedavisinde ne kadar etkili olabilir? Gerçekten de, dünyanın her yerinden alternatif tıp formları, sertleşme sorununa karşı alabilecekleri kadar etkili olan farklı çözümler önermektedir.

  Alternatif tıbbi uygulamalar konusunda şüpheci olanlar da elbette olabilir. Modern tıp, Erektil Disfonksiyona karşı çeşitli tedaviler önerse de, bunlar yan etki ve başka sağlık komplikasyonları riskleri olabilen uygulamalardır, oysa alternatif tıp ereksiyon problemlerini daha fazla sorun veya rahatsızlığa neden olmadan tedavi edebilir.

  Alternatif Tıp

  Alternatif Tıpta Sertleşme Sorunu İçin Kullanılan Bitkiler

  Geleneksel Çin tıbbı yatak odası sağlığını çok ciddiye alır. Sertleşme sorununa karşı yaygın bir bitkisel yardım, aynı zamanda Azgın Keçi Otu olarak da bilinen Yin Yang Huo’dur. Aslında, bu bitki genel bir cinsel güçlendiricidir, çünkü sadece ereksiyon problemlerini düzeltmeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda menopozda rahatlama sağlar ve cinsel enerjiyi artırır.

  Geleneksel Çin tıbbının önerdiği Erektil Disfonksiyona karşı bir başka çok güçlü çare, kan damarlarını genişleterek erektil zayıflıklarla savaşmaya yardımcı olan Ginseng’in aktif maddesi olan dünyaca ünlü Ginsenosidlerdir. Kore Kırmızı Ginsengi veya Asya Ginsengi’nin yalnızca ED’yi tedavi ettiği değil, aynı zamanda hem erkeklerin hem de kadınların zihinsel ve fiziksel genel performansını ve sağlığını iyileştirdiği uzun zamandır düşünülmektedir.

  Kötü kan dolaşımı, sadece erkeklerde iktidarsızlığın değil, birçok cinsel aktivite sorununun kökeninde yatmaktadır. Dolaşımı uyarmak için en iyi bitkilerden biri Ginkgo Biloba’dır. Bu şifalı bitkinin diğer faydaları arasında beyin hücre metabolizmasında bir gelişme, daha iyi bir hafıza ve hatta etkili bir antioksidan olarak kabul edilir.

  Bununla birlikte, dolaşımı iyileştirmek için masajda etkili bir yöntem olabilir. Bitkiler içeren yağlar kullanılarak yapılan masajın Erektil Disfonksiyona karşı faydaları küçümsenmemelidir. Popüler bir seçim Damiana Yaprakları içeren bir yağdır. Gerçekten de alternatif tıp, Damiana Yapraklarını erkek iktidarsızlığına karşı etkili bir afrodizyak olarak görmektedir.

  Idaho Tansy ve Lavanta gibi ruh halini yükselten otlar da sertleşme sorunu sendromlarını hafifletmeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda genel bir iyilik hissi de sağlar. Cinsel ilişkiye girmeden önce ılık bir banyoya şifalı bitkiler eklemek, kişinin partnerini kesinlikle memnun edecek bir fikirdir.

  Genel olarak, yalnızca geleneksel Asya tıbbi uygulamalarının, erkek iktidarsızlığına karşı yaygın olarak afrodizyak olarak bilinen çeşitli tedaviler önerdiğine inanılmaktadır. Gerçekte, geleneksel batı tıbbı aynı zamanda birkaç şifalı bitkiyi Erektil Disfonksiyona karşı güçlü tedaviler olarak görmektedir. Örneğin Kırmızı Ahududu Yaprağı, Meyan Kökü, Damiana Yaprağı, Kediotu Kökü, Zencefil Kökü ve Karayılan Köşkü Kökü, Avrupa’nın çeşitli yerlerinde yüzyıllar boyunca erkeklerde iktidarsızlığı tedavi etmek için kullanılmıştır.

  Çok azımız Erektil Disfonksiyonun aslında fiziksel bir durumdan çok psikolojik bir durum olabileceğinin farkındayız. Bu tıbbi kürler sadece erkeklerin sertleşme zayıflıklarını doğrudan etkilemekle kalmaz, aynı zamanda cinsel aktivitenin tüm aşamalarında yaşanan heyecan seviyesini artırarak, cinsel organı canlandırarak ve güçlendirerek doğurganlığı artırarak ve hatta orgazmı güçlendirerek etkinliklerini kanıtlar.

  Alternatif tıp uygulamaları yan etkilerinden korkulan modern tıp uygulamalarına göre daha cazip görülebilmektedir. Ancak günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte ilaçsız ve yan etkilerine maruz kalmanıza gerek olmayan tedavi şekilleri de elbette mevcut. Gelişen teknoloji artık erkeklerde iktidarsızlık sorununa ameliyatsız ve yan etkisiz çözüm bulmaktadır. Bu tedavi yeni nesil Renova Sistemi ile geliştirilen LSWT tedavisidir.

  LSWT tedavisi son 10 yılda oldukça gelişen bir teknoloji olmakla birlikte, oldukça yüz güldürücü sonuçlar elde etmektedir. LSWT tedavisi ile hastalar yan etkiye maruz kalmadan, ağrısız, acısız, ameliyatsız ve anestezisiz bir şekilde tedavi olabilmektedirler.

  LSWT tedavisi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

  Diğer yazılarımıza ulaşabilmek için tıklayınız.

  Ereksiyon Sorunları Güçlü Sert Ereksiyonlar İçin Ne Yapmalısınız?

  Nitrik Oksit Eksikliği Sertleşme Sorununun Nedeni Mi?

  Hipnoterapi Ereksiyonu Tersine Çevirebilir Mi?

  Diş Eti Hastalığı Erektil Disfonksiyona Neden Oluyor!

  Doğal Bitkiler Sertleşme Sorunlarına Çözüm Olabilir Mi?

  Egzersiz Yapmak Sertleşme Sorunu Olan Erkeklerin Anahtarı

  Erektil Disfonksiyon Türleri Nelerdir?

  Erektil Disfonksiyon Artık Sorun Olmaktan Çıkıyor

  Ameliyatsız Sertleşme Sorunu Tedavisi

  Akupunktur Tedavisi Cinsel Yaşamı İyileştirebilir Mi?

  Shockwave Terapi: Erektil Disfonksiyon Tedavisinde Yeni Bir Dönemin Başlangıcı

  Erektil Disfonksiyon İçin Shockwave Terapisi İşe Yarıyor Mu?

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir